LAJMI I FUNDIT:

KB Prishtina

897 Artikuj

Constantinides: Jemi të gatshëm për Beroen

Constantinides: Jemi të gatshëm për Beroen

Liga Unike
Sigal Prishtina – Beroe, trajnerët flasin para ndeshjes

Sigal Prishtina – Beroe, trajnerët flasin para ndeshjes

Liga Unike
Çka tha trajneri i Pejës pas fitores kundër Prishtinës?

Çka tha trajneri i Pejës pas fitores kundër Prishtinës?

Super Liga
Peja e fortë për Sigal Prishtinën (Foto)

Peja e fortë për Sigal Prishtinën (Foto)

Nol Elshani
Peja me mungesa, por Veseli premton fitore kundër Prishtinës

Peja me mungesa, por Veseli premton fitore kundër Prishtinës

Super Liga
Constantinides nuk e sheh të rëndësishëm takimin kundër Pejës

Constantinides nuk e sheh të rëndësishëm takimin kundër Pejës

Super Liga
Prishtina luan për serinë pozitive, Peja kërkon këndellje

Prishtina luan për serinë pozitive, Peja kërkon këndellje

Super Liga
Beroe nuk dorëzohet përballë Sigal Prishtinës

Beroe nuk dorëzohet përballë Sigal Prishtinës

Liga Unike
Hajrizi nuk luan as kundër Sigal Prishtinës

Hajrizi nuk luan as kundër Sigal Prishtinës

Super Liga
Prishtina e madhe fiton bindshëm në Bullgari, pranë finales së Ligës Ballkanike

Prishtina e madhe fiton bindshëm në Bullgari, pranë finales së Ligës Ballkanike

Liga Unike
Prishtina s’pranon rolin e favorites përballë bullgarëve

Prishtina s’pranon rolin e favorites përballë bullgarëve

Liga Unike
“Duam fitore”

“Duam fitore”

Liga Unike
Epërsi e lartë e Prishtinës ndaj Vëllazënimit

Epërsi e lartë e Prishtinës ndaj Vëllazënimit

Super Liga
Pas Pejës, fiton edhe Sigal Prishtina

Pas Pejës, fiton edhe Sigal Prishtina

Super Liga
Peja eliminohet nga Liga Ballkanike, Prishtina e mposhtë në vazhdime

Peja eliminohet nga Liga Ballkanike, Prishtina e mposhtë në vazhdime

Liga Unike
Bashkimi dhe Prishtina do të takohen të shtunën

Bashkimi dhe Prishtina do të takohen të shtunën

Super Liga
Constantinides: Sonte përfundon aventura e Pejës në Ligën Ballkanike

Constantinides: Sonte përfundon aventura e Pejës në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Peja e zhytur në telashe kërkon fitore

Peja e zhytur në telashe kërkon fitore

Liga Unike
Prishtina e pamëshirshme për Trepçën

Prishtina e pamëshirshme për Trepçën

Super Liga
‘Minatori’ mbetet në terr (Foto)

‘Minatori’ mbetet në terr (Foto)

Super Liga
Për 90 minuta shiten të gjitha biletat për ndeshjen Trepça-Sigal Prishtina

Për 90 minuta shiten të gjitha biletat për ndeshjen Trepça-Sigal Prishtina

Super Liga
Dardan Berisha, lojtari i javës nga Liga Ballkanike

Dardan Berisha, lojtari i javës nga Liga Ballkanike

Liga Unike
Konfirmohet derbi në “Minatori”

Konfirmohet derbi në “Minatori”

Super Liga
Basktbollist i Prishtinës bëhet me pasportë të Kosovës?

Basktbollist i Prishtinës bëhet me pasportë të Kosovës?

Super Liga