LAJMI I FUNDIT:

KB Prishtina

910 Artikuj

“Duam fitore”

“Duam fitore”

Liga Unike
Epërsi e lartë e Prishtinës ndaj Vëllazënimit

Epërsi e lartë e Prishtinës ndaj Vëllazënimit

Super Liga
Pas Pejës, fiton edhe Sigal Prishtina

Pas Pejës, fiton edhe Sigal Prishtina

Super Liga
Peja eliminohet nga Liga Ballkanike, Prishtina e mposhtë në vazhdime

Peja eliminohet nga Liga Ballkanike, Prishtina e mposhtë në vazhdime

Liga Unike
Bashkimi dhe Prishtina do të takohen të shtunën

Bashkimi dhe Prishtina do të takohen të shtunën

Super Liga
Constantinides: Sonte përfundon aventura e Pejës në Ligën Ballkanike

Constantinides: Sonte përfundon aventura e Pejës në Ligën Ballkanike

Liga Unike
Peja e zhytur në telashe kërkon fitore

Peja e zhytur në telashe kërkon fitore

Liga Unike
Prishtina e pamëshirshme për Trepçën

Prishtina e pamëshirshme për Trepçën

Super Liga
‘Minatori’ mbetet në terr (Foto)

‘Minatori’ mbetet në terr (Foto)

Super Liga
Për 90 minuta shiten të gjitha biletat për ndeshjen Trepça-Sigal Prishtina

Për 90 minuta shiten të gjitha biletat për ndeshjen Trepça-Sigal Prishtina

Super Liga
Dardan Berisha, lojtari i javës nga Liga Ballkanike

Dardan Berisha, lojtari i javës nga Liga Ballkanike

Liga Unike
Konfirmohet derbi në “Minatori”

Konfirmohet derbi në “Minatori”

Super Liga
Basktbollist i Prishtinës bëhet me pasportë të Kosovës?

Basktbollist i Prishtinës bëhet me pasportë të Kosovës?

Super Liga
Ekskluzive, ylli amerikan i basketbollit kosovar bëhet ‘shqiptar’

Ekskluzive, ylli amerikan i basketbollit kosovar bëhet ‘shqiptar’

Super Liga
Sigal Prishtina e pandalshme në BIBL

Sigal Prishtina e pandalshme në BIBL

Liga Unike
Sigal Prishtina për vend të parë në Sofje

Sigal Prishtina për vend të parë në Sofje

Liga Unike
Prishtina konfirmon transferimin e Massambas

Prishtina konfirmon transferimin e Massambas

Basketboll
Përforcohet Sigal Prishtina

Përforcohet Sigal Prishtina

Liga Unike
Prishtina me lehtësi ndaj Kozuvit

Prishtina me lehtësi ndaj Kozuvit

Liga Unike
Berisha optimist: Duam fitore kundër Kozuvit

Berisha optimist: Duam fitore kundër Kozuvit

Liga Unike
Edhe një ditë afat për klubet e basketbollit

Edhe një ditë afat për klubet e basketbollit

Super Liga
Sigal Prishtina për ‘Final Four’ të Ligës Ballkanike

Sigal Prishtina për ‘Final Four’ të Ligës Ballkanike

Liga Unike