LAJMI I FUNDIT:

KB Ponte Prizreni

87 Artikuj

Bashkimi triumfon në derbin e qytetit ndaj Ponte Prizrenit

Bashkimi triumfon në derbin e qytetit ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Xavier Cannefax, MVP i xhiros së 11-të

Xavier Cannefax, MVP i xhiros së 11-të

Super Liga
Ponte Prizreni konfirmon formën e mirë, mposht Pejën për fitoren e pestë me radhë

Ponte Prizreni konfirmon formën e mirë, mposht Pejën për fitoren e pestë me radhë

Super Liga
Ndeshje interesante në elitën e basketbollit kosovar në fundjavë

Ndeshje interesante në elitën e basketbollit kosovar në fundjavë

Super Liga
Rahoveci dhe Ponte Prizreni marrin fitoret e radhës

Rahoveci dhe Ponte Prizreni marrin fitoret e radhës

Super Liga
Dramë në Prizren, Ponte Prizreni fiton derbin kundër Bashkimit

Dramë në Prizren, Ponte Prizreni fiton derbin kundër Bashkimit

Super Liga
Ponte Prizreni triumfon në vazhdime ndaj Rahovecit

Ponte Prizreni triumfon në vazhdime ndaj Rahovecit

Super Liga
Peja nuk ndalet, vazhdon me fitore

Peja nuk ndalet, vazhdon me fitore

Super Liga
Fillon Superliga, sfidohen rivalët e vjetër: Peja-Prishtina dhe Bashkimi-Trepça që në start

Fillon Superliga, sfidohen rivalët e vjetër: Peja-Prishtina dhe Bashkimi-Trepça që në start

Super Liga
Bashkimi fiton derbin e qytetit dhe kalon në finalen e madhe

Bashkimi fiton derbin e qytetit dhe kalon në finalen e madhe

Super Liga
Superkupa e Kosovës në basketboll: Përballje shumë interesante në gjysmëfinale

Superkupa e Kosovës në basketboll: Përballje shumë interesante në gjysmëfinale

Super Liga
Ponte Prizreni fiton ndaj Golden Eagle Yllit dhe kalon në gjysmëfinale të Reload Superkupës

Ponte Prizreni fiton ndaj Golden Eagle Yllit dhe kalon në gjysmëfinale të Reload Superkupës

Super Liga
Konfirmohen ekipet e Superligës për ediconin 2020/21, tetë klube pjesëmarrëse

Konfirmohen ekipet e Superligës për ediconin 2020/21, tetë klube pjesëmarrëse

Basketboll
Peja mposht Ponte Prizrenin, kualifikohet në gjysmëfinale

Peja mposht Ponte Prizrenin, kualifikohet në gjysmëfinale

Super Liga
Ylli vazhdon me fitore, mposht Ponte Prizrenin

Ylli vazhdon me fitore, mposht Ponte Prizrenin

Super Liga
Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit

Super Liga
Sigal Prishtina fiton me lehtësi ndaj Ponte Prizrenit

Sigal Prishtina fiton me lehtësi ndaj Ponte Prizrenit

Basketboll
Ponte Prizreni fiton me vështirësi ndaj Pejës

Ponte Prizreni fiton me vështirësi ndaj Pejës

Super Liga
Mbyllet afati kalimtar në basketbollin e Kosovës – këto janë të gjitha transferimet e bëra

Mbyllet afati kalimtar në basketbollin e Kosovës – këto janë të gjitha transferimet e bëra

Super Liga
Përballje dramatike, Ponte Prizreni triumfon ndaj Rahovecit

Përballje dramatike, Ponte Prizreni triumfon ndaj Rahovecit

Super Liga
Golden Eagle Ylli fiton kundër Ponte Prizrenit

Golden Eagle Ylli fiton kundër Ponte Prizrenit

Basketboll
Ponte Prizreni fiton pa problem ndaj Trepçës

Ponte Prizreni fiton pa problem ndaj Trepçës

Basketboll
Ponte Prizreni fiton ndaj Pejës në ‘Karagaçi’

Ponte Prizreni fiton ndaj Pejës në ‘Karagaçi’

Basketboll
Rahoveci fiton me rezultat bindës ndaj Ponte Prizrenit

Rahoveci fiton me rezultat bindës ndaj Ponte Prizrenit

Basketboll