LAJMI I FUNDIT:

KB Bashkimi

611 Artikuj

Ylli kalon në gjysmëfinale, do të takohet me Pejën

Ylli kalon në gjysmëfinale, do të takohet me Pejën

Super Liga
Ylli fiton me lehtësi ndaj Bashkimit ndeshjen e parë në play-off

Ylli fiton me lehtësi ndaj Bashkimit ndeshjen e parë në play-off

Super Liga
Zhvillohen dy ndeshjet e para çerekfinale, sot fillon ‘Play-Off-i në Superligën e Kosovës në basketboll

Zhvillohen dy ndeshjet e para çerekfinale, sot fillon ‘Play-Off-i në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Fillon ‘Play-Off’-i në Superligën e Kosovës, zhvillohen dy ndeshje çerekfinale

Fillon ‘Play-Off’-i në Superligën e Kosovës, zhvillohen dy ndeshje çerekfinale

Super Liga
Trepça vazhdon me fitore në Prince Caffe Superligë, mposht Bashkimin në ‘Minatori’

Trepça vazhdon me fitore në Prince Caffe Superligë, mposht Bashkimin në ‘Minatori’

Basketboll
Bashkimi triumfon në derbi ndaj Prishtinës

Bashkimi triumfon në derbi ndaj Prishtinës

Super Liga
Xhiro e 26-të luhet në mesjavë, përballje interesante në Superligë

Xhiro e 26-të luhet në mesjavë, përballje interesante në Superligë

Super Liga
Sfida interesante në xhiron e 25-të, vëmendja në Karagaçi

Sfida interesante në xhiron e 25-të, vëmendja në Karagaçi

Super Liga
Kryendeshja e xhiros së 24-të zhvillohet në Minatori, Trepça pret Pejën

Kryendeshja e xhiros së 24-të zhvillohet në Minatori, Trepça pret Pejën

Super Liga
Ish lojtari i NBA, Ferguson që erdhi me shumë bujë te Bashkimi largohet pas vetëm një ndeshje të luajtur

Ish lojtari i NBA, Ferguson që erdhi me shumë bujë te Bashkimi largohet pas vetëm një ndeshje të luajtur

Super Liga
Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Super Liga
Pesëshja e xhiros së 19-të në Superligën e femrave

Pesëshja e xhiros së 19-të në Superligën e femrave

Super Liga
Prishtina mposht edhe Bashkimin për të kaluar në finale të Kupës së Kosovës

Prishtina mposht edhe Bashkimin për të kaluar në finale të Kupës së Kosovës

Super Liga
Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Ujë Rugove, sponsor krenar i Kupës së Kosovës në basketboll

Basketboll
Bashkimi tronditë Pejën, e eliminon nga Kupa e Kosovës

Bashkimi tronditë Pejën, e eliminon nga Kupa e Kosovës

Basketboll
Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Super Liga
Trepça mposht Bashkimin dhe merr fitoren e 13-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Trepça mposht Bashkimin dhe merr fitoren e 13-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Basketboll
Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super Liga
Prishtina fiton në çastet e fundit duelin ndaj Bashkimit

Prishtina fiton në çastet e fundit duelin ndaj Bashkimit

Basketboll
Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Super Liga
Bashkimi triumfon ndaj rivalit të qytetit Proton Cable Prizreni

Bashkimi triumfon ndaj rivalit të qytetit Proton Cable Prizreni

Basketboll
Bashkimi më i fortë se Istogu

Bashkimi më i fortë se Istogu

Super Liga
Bashkimi shënon fitore ndaj Vëllaznimit në Prizren

Bashkimi shënon fitore ndaj Vëllaznimit në Prizren

Basketboll
Xhiro e 16-të me super derbi, vëmendja në Mitrovicë

Xhiro e 16-të me super derbi, vëmendja në Mitrovicë

Super Liga