LAJMI I FUNDIT:

Jason Statham

40 Artikuj

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
Aktori shqiptar që ngjason me Jason Statham, thotë se njerëzit e ndalojnë në rrugë duke i kërkuar autografe dhe fotografi

Aktori shqiptar që ngjason me Jason Statham, thotë se njerëzit e ndalojnë në rrugë duke i kërkuar autografe dhe fotografi

Yjet
Operation Fortune me Jason Statham vjen në Cineplexx me eventin ‘Action Night’ ku do të ketë shumë shpërblime!

Operation Fortune me Jason Statham vjen në Cineplexx me eventin ‘Action Night’ ku do të ketë shumë shpërblime!

TV / Film
Yjet e filmave aksion që kanë aftësi të vërteta në arte marciale

Yjet e filmave aksion që kanë aftësi të vërteta në arte marciale

Yjet
Çifti i njohur, Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham bëhen prindër për herë të dytë

Çifti i njohur, Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Nënë për herë të dytë, Rosie Huntington-Witeley pozon me barkun e rrumbullakosur

Nënë për herë të dytë, Rosie Huntington-Witeley pozon me barkun e rrumbullakosur

Yjet
Caktohet data e lansimit të “Fast and Furious 10”

Caktohet data e lansimit të “Fast and Furious 10”

TV / Film
Publikohet traileri i filmit “Wrath of Man”

Publikohet traileri i filmit “Wrath of Man”

TV / Film
Filmi i ri i Guy Ritchie “Wrath of Man” publikohet më 7 maj

Filmi i ri i Guy Ritchie “Wrath of Man” publikohet më 7 maj

TV / Film
Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley zhvendosen në Londër, blejnë shtëpi luksoze 7.5 milionë funte

Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley zhvendosen në Londër, blejnë shtëpi luksoze 7.5 milionë funte

Yjet
Dymbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që dikur ishin sportistë

Dymbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që dikur ishin sportistë

Yjet
Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham jashtë izolimit, ndërsa shijojnë një shëtitje në Los Angeles me djalin e tyre

Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham jashtë izolimit, ndërsa shijojnë një shëtitje në Los Angeles me djalin e tyre

Yjet
Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që dëshmojnë se diferenca dyshifrore në moshë nuk përbën problem për dashurinë e vërtetë

Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që dëshmojnë se diferenca dyshifrore në moshë nuk përbën problem për dashurinë e vërtetë

Yjet
Historia e dashurisë së Jason Statham dhe Rosie Huntington që dëshmon se mosha është vetëm një numër

Historia e dashurisë së Jason Statham dhe Rosie Huntington që dëshmon se mosha është vetëm një numër

Yjet
Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Po Flitet
Shqiptari nga Prizreni – kopje e Jason Statham bashkë me mikun e tij gjerman – kopje e Daniel Craig, vizitojnë Kosovën

Shqiptari nga Prizreni – kopje e Jason Statham bashkë me mikun e tij gjerman – kopje e Daniel Craig, vizitojnë Kosovën

Butrint Avdyli
“Bottle Cap Challenge”, sfida më e re në internet nga aktori Jason Statham

“Bottle Cap Challenge”, sfida më e re në internet nga aktori Jason Statham

Yjet
Publikohen pamje të reja nga filmi “Hobbs & Shaw”

Publikohen pamje të reja nga filmi “Hobbs & Shaw”

TV / Film
Dwayne Johnson dhe Jason Statham luftojnë me Idris Elban në “Hobbs & Shaw”

Dwayne Johnson dhe Jason Statham luftojnë me Idris Elban në “Hobbs & Shaw”

TV / Film
Pasuria e disa prej yjeve më të popullarizuar të filmave aksion

Pasuria e disa prej yjeve më të popullarizuar të filmave aksion

Yjet
Rutina stërvitore e Jason Statahm-it

Rutina stërvitore e Jason Statahm-it

Ndërtim i muskujve
Pas tetë vjet romance, Huntington-Whitely dhe Statham do të martohen

Pas tetë vjet romance, Huntington-Whitely dhe Statham do të martohen

Po Flitet
Askush nuk ka besuar se kaq gjatë do të funksionojë lidhja mes Statham dhe Huntington-Whiteley

Askush nuk ka besuar se kaq gjatë do të funksionojë lidhja mes Statham dhe Huntington-Whiteley

Yjet
Cineplexx organizon eventin “The Meg – Premiere”

Cineplexx organizon eventin “The Meg – Premiere”

Cineplexx