LAJMI I FUNDIT:

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re
profimedia

Fisnikëri dhe elegancë

Reklama

Kudo që shfaqen tërheqin psherëtima, bëjnë që shumëkush të dëshirojë një lidhje dashurie si ajo e tyre, por edhe një ndjenjë mode.

Aktori i filmit të aksionit, “transportuesi” i famshëm, Jason Statham dhe gruaja e tij Rosie Huntington-Whiteley konsiderohen si çifti më bukur i veshur i Hollywoodit. Por jo vetëm kaq!

Për 14 vjet, dashuria e tyre i ka përballuar të gjitha sfidat e jetës së të famshmëve, si dhe diferencën në moshë, duke qenë se Jason është 20 vjet më i madh se Rosie, transmeton Telegrafi.

Siç ka thënë dikur kjo bionde e adhurueshme, supermodele dhe ish “Engjëlli i Victorias”, ajo ishte tërhequr kryesisht nga Jason nga sensi i tij i humorit, dhe jo nga burri muskulor dhe i fortë që zakonisht portretizohet në filma.

profimedia-

Në tapetin e kuq, janë gjithmonë të koordinuar dhe me shumë elegancë. Rosie zgjedh gjithmonë me kujdes fustanin perfekt që do të përputhet me stilin e gjysmës së saj më të mirë. Epo ky çift së fundmi është shfaqur në premierën e filmit “Fast: X” në Romë, ku kanë lënë pa frymë publikun. E ndërsa Rosie zgjodhi një fustan provokues me të çarë të thellë, detaje transparente dhe doreza të zeza, Jason në moshën 55-vjeçare me një këmishë me vija të zeza, pantallona dhe syze serioze, tregoi se si duket një zotëri i vërtetë.

Edhe më parë, ky çift i veshur vazhdimisht ka shkëlqyer në tapetin e kuq, disi ata përpiqen të jenë gjithmonë në bashkërendim edhe të zbukuruar.

Shikoni si dukej ky çift i dashuruar:

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Bebja këtu
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Në çift
Kalo në kategori