LAJMI I FUNDIT:

Jamie Carragher

132 Artikuj

Carragher i jep një këshillë shumë të rëndësishme Arsenalit: Pas Klopp do të largohet edhe Pep, ju duhet ta bëni këtë gjë

Carragher i jep një këshillë shumë të rëndësishme Arsenalit: Pas Klopp do të largohet edhe Pep, ju duhet ta bëni këtë gjë

Premier League
Carragher sulmon pronarin e Chelseat pasi ai po e shet një yll të skuadrës

Carragher sulmon pronarin e Chelseat pasi ai po e shet një yll të skuadrës

Premier League
Carragher ka një favorit të ri për titullin në Ligën Premier

Carragher ka një favorit të ri për titullin në Ligën Premier

Premier League
Carragher emëron lojtarin ‘më me ndikim’ në Ligën Premier, e cilëson ende të nënvlerësuar

Carragher emëron lojtarin ‘më me ndikim’ në Ligën Premier, e cilëson ende të nënvlerësuar

Premier League
Guardiola me përgjigje brutale ndaj Carragher: Nuk ka fituar asnjë titull

Guardiola me përgjigje brutale ndaj Carragher: Nuk ka fituar asnjë titull

Premier League
“Nuk ka qenë kurrë një debat”, Carragher shkakton zemërim me qëndrimin ndaj debatit Messi-Ronaldo

“Nuk ka qenë kurrë një debat”, Carragher shkakton zemërim me qëndrimin ndaj debatit Messi-Ronaldo

Ndërkombëtare
Messi refuzoi të shkonte në emision, Kate Abdo: A e dini pse, a mund ta them këtë?

Messi refuzoi të shkonte në emision, Kate Abdo: A e dini pse, a mund ta them këtë?

Liga e Kampionëve
Për se Arsenali nuk mund ta fitojë Ligën Premier sipas Jamie Carragher

Për se Arsenali nuk mund ta fitojë Ligën Premier sipas Jamie Carragher

Premier League
Carragher pretendon se një rekord i ri do të vendoset në Ligën Premier, kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë

Carragher pretendon se një rekord i ri do të vendoset në Ligën Premier, kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë

Premier League
Një takim jetësor me Leo Messin: Gjesti i yllit argjentinas për të ndihmuar fëmijët në nevojë përmes organizatës të krijuar nga Jude Bellingham  

Një takim jetësor me Leo Messin: Gjesti i yllit argjentinas për të ndihmuar fëmijët në nevojë përmes organizatës të krijuar nga Jude Bellingham  

Premier League
Legjenda e Liverpoolit, Carragher i del në mbrojtje Manchester Unitedit: VAR-i duhet të largohet, është turp

Legjenda e Liverpoolit, Carragher i del në mbrojtje Manchester Unitedit: VAR-i duhet të largohet, është turp

Liga e Kampionëve
Ish-legjenda e Man United kërkon që Bruno Fernandesit t’i hiqet shiriti i kapitenit pas paraqitjes ndaj Man Cityt

Ish-legjenda e Man United kërkon që Bruno Fernandesit t’i hiqet shiriti i kapitenit pas paraqitjes ndaj Man Cityt

Premier League
“Man City do të përfundojë në kategorinë e pestë”, legjenda angleze reagon ndaj lajmeve për zbritjen e 12 pikëve nga Evertoni

“Man City do të përfundojë në kategorinë e pestë”, legjenda angleze reagon ndaj lajmeve për zbritjen e 12 pikëve nga Evertoni

Premier League
Haaland dhe Salah injorohen nga Carragher kur emëron lojtarin e sezonit në Ligën Premier deri më tani

Haaland dhe Salah injorohen nga Carragher kur emëron lojtarin e sezonit në Ligën Premier deri më tani

Premier League
Carragher beson se Arsenali mund ta fitojë Ligën Premier vetëm me një kusht

Carragher beson se Arsenali mund ta fitojë Ligën Premier vetëm me një kusht

Premier League
“Nëse starton ky futbollist, ata kurrë nuk do ta fitojnë titullin” – Jamie Carragher shpërthen ndaj Arsenalit

“Nëse starton ky futbollist, ata kurrë nuk do ta fitojnë titullin” – Jamie Carragher shpërthen ndaj Arsenalit

Premier League
“Ishte një blerje paniku”, Carragher flet për transferimin e Casemiro në Man Utd

“Ishte një blerje paniku”, Carragher flet për transferimin e Casemiro në Man Utd

Premier League
Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League
Carragher këshillon Tottenhamin ta shkarkojë Antonio Conten pas deklaratave të pamatura të italianit

Carragher këshillon Tottenhamin ta shkarkojë Antonio Conten pas deklaratave të pamatura të italianit

Premier League
Legjenda e Liverpoolit beson se PSG nuk është ekip: Më vjen mirë që u eliminuan nga Liga e Kampionëve

Legjenda e Liverpoolit beson se PSG nuk është ekip: Më vjen mirë që u eliminuan nga Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Carragher shpërthen pas eliminimit të PSG-së nga Liga e Kampionëve dhe i kërkon Mbappes të largohet

Carragher shpërthen pas eliminimit të PSG-së nga Liga e Kampionëve dhe i kërkon Mbappes të largohet

Liga e Kampionëve
Carragher vazhdoi të tallet me Manchester Unitedin: Mori me vete pijen që ua kujton rivalëve shtatë gola

Carragher vazhdoi të tallet me Manchester Unitedin: Mori me vete pijen që ua kujton rivalëve shtatë gola

Premier League
‘A do të luaje për rivalin më të madh të Arsenalit për trefishin e parave’ – fytyra e Henry tregon gjithçka

‘A do të luaje për rivalin më të madh të Arsenalit për trefishin e parave’ – fytyra e Henry tregon gjithçka

Liga e Kampionëve
“Ai do të luajë për Real Madridin” – legjenda angleze vlerëson lartë Kvaratskhelian

“Ai do të luajë për Real Madridin” – legjenda angleze vlerëson lartë Kvaratskhelian

Liga e Kampionëve