LAJMI I FUNDIT:

Ivan Zamorano

12 Artikuj

“Julian Alvarez është më i kompletuar se sa Mbappe dhe Haaland” – përshkrim interesant nga legjenda e futbollit

“Julian Alvarez është më i kompletuar se sa Mbappe dhe Haaland” – përshkrim interesant nga legjenda e futbollit

Përfaqësueset
Zamorano zbulon gjithë historinë e fanellës së famshme “1+8” te Interi

Zamorano zbulon gjithë historinë e fanellës së famshme “1+8” te Interi

Serie A
Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Serie A
Zamorano tregon se kush ia dha idenë që në fanellë të mbajë numrin 1+8

Zamorano tregon se kush ia dha idenë që në fanellë të mbajë numrin 1+8

Serie A
Zamorano: Ky Inter është sikur i imi

Zamorano: Ky Inter është sikur i imi

Serie A
Nainngolan ka zgjedhur edhe numrin te Interi, preferon ‘stilin Zamorano’?

Nainngolan ka zgjedhur edhe numrin te Interi, preferon ‘stilin Zamorano’?

Serie A
Nga Ronaldinho deri te Zamorano: Historia pas çdo zgjedhje të çuditshme të numrit në fanellat e tyre (Foto)

Nga Ronaldinho deri te Zamorano: Historia pas çdo zgjedhje të çuditshme të numrit në fanellat e tyre (Foto)

Arbios Kryeziu
Sanchez hyn në histori të Kilit me golin e shënuar ndaj Gjermanisë

Sanchez hyn në histori të Kilit me golin e shënuar ndaj Gjermanisë

Përfaqësueset
Blerjet më të mira në histori të Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)

Blerjet më të mira në histori të Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)

Shkumbin Pireva
Koha kur për Interin dy futbollistë e mbanin numrin 9 në fanellë (Foto)

Koha kur për Interin dy futbollistë e mbanin numrin 9 në fanellë (Foto)

Serie A
Drogë, alkool, femra: Disa nga yjet që mbeten fukara (Foto)

Drogë, alkool, femra: Disa nga yjet që mbeten fukara (Foto)

Lavdim Pireva
Zamorano: Vidal është më i miri në botë në pozitën e tij

Zamorano: Vidal është më i miri në botë në pozitën e tij

Bundesliga