LAJMI I FUNDIT:
Henrikh Mkhitaryan

Henrikh Mkhitaryan

249 Artikuj

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryanit

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryanit

Liga e Kampionëve
Mkhitaryan pas fitores ndaj Milanit: Interi nuk mendon për finalen e Ligës së Kampionëve

Mkhitaryan pas fitores ndaj Milanit: Interi nuk mendon për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Milan 0-2 Inter: Shumë lojtarë shkëlqyen te fituesit

Notat e lojtarëve, Milan 0-2 Inter: Shumë lojtarë shkëlqyen te fituesit

Liga e Kampionëve
Super Inter në start, shënon dy herë brenda dhjetë minutash ndaj Milanit

Super Inter në start, shënon dy herë brenda dhjetë minutash ndaj Milanit

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Porto, Onana i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Porto, Onana i pakalueshëm

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Inter 3-1 Udinese: Mkhitaryan dhe Barella më të mirët

Notat e lojtarëve, Inter 3-1 Udinese: Mkhitaryan dhe Barella më të mirët

Serie A
Interi kryen me klas detyrën ndaj Plzenit dhe kualifikohet në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Interi kryen me klas detyrën ndaj Plzenit dhe kualifikohet në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Mkhitaryan me fjalë të mëdha për Asllanin: Ka potencial të jashtëzakonshëm dhe dëshirë për të mësuar

Mkhitaryan me fjalë të mëdha për Asllanin: Ka potencial të jashtëzakonshëm dhe dëshirë për të mësuar

Serie A
Interi fiton në frymën e fundit trilerin e shtatë golave në udhëtim te Fiorentina

Interi fiton në frymën e fundit trilerin e shtatë golave në udhëtim te Fiorentina

Serie A
Inzaghi shpjegon arsyen pse zëvendësoi dy futbollistë në minutën e 30-të

Inzaghi shpjegon arsyen pse zëvendësoi dy futbollistë në minutën e 30-të

Serie A
Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryanit

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryanit

Serie A
Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Premier League
Zyrtare: Henrikh Mkhitaryan prezantohet te Interi

Zyrtare: Henrikh Mkhitaryan prezantohet te Interi

Serie A
Interi regjistron Mkhitaryanin dhe Onanan, ka mbetur vetëm edhe prezantimi i tyre

Interi regjistron Mkhitaryanin dhe Onanan, ka mbetur vetëm edhe prezantimi i tyre

Serie A
Mkhitaryan arrin për testet mjekësore te Interi

Mkhitaryan arrin për testet mjekësore te Interi

Serie A
Interi gjatë kësaj jave prezanton tri transferime të reja dhe rinovimin me Inzaghin

Interi gjatë kësaj jave prezanton tri transferime të reja dhe rinovimin me Inzaghin

Serie A
Marotta tregon dy transferimet e para të Interit, tregon edhe për negociatat që po zhvillohen me Lukakun e Dybalan

Marotta tregon dy transferimet e para të Interit, tregon edhe për negociatat që po zhvillohen me Lukakun e Dybalan

Serie A
Si ndryshojnë taktikat e Interit me transferimin e Dybalas, Lukakut dhe Mkhitaryanit

Si ndryshojnë taktikat e Interit me transferimin e Dybalas, Lukakut dhe Mkhitaryanit

Serie A
Roma ka tri alternativa për ta zëvendësuar të larguarin Henrikh Mkhitaryan

Roma ka tri alternativa për ta zëvendësuar të larguarin Henrikh Mkhitaryan

Serie A
Mkhitaryan i thotë jo ofertës së Romës dhe pranon atë të Interit

Mkhitaryan i thotë jo ofertës së Romës dhe pranon atë të Interit

Serie A
Interi nis bisedimet me Mkhitaryanin

Interi nis bisedimet me Mkhitaryanin

Serie A
Vinicius Jr i bashkohet listës elitare të lojtarëve që kanë arritur mbi 20 gola dhe mbi 20 asistime në një sezon gjatë këtij shekulli

Vinicius Jr i bashkohet listës elitare të lojtarëve që kanë arritur mbi 20 gola dhe mbi 20 asistime në një sezon gjatë këtij shekulli

Ndërkombëtare
Borussia Dortmund, klubi me strategjinë më të mirë të shitblerjeve në futbollin botëror

Borussia Dortmund, klubi me strategjinë më të mirë të shitblerjeve në futbollin botëror

Shkumbin Pireva
Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare