LAJMI I FUNDIT:
Harry Maguire

Harry Maguire

261 Artikuj

Info

Maguire është anglez i lindur 5 mars të vitit 1993

Chelsea rikthehet në garë për Maguiren

Chelsea rikthehet në garë për Maguiren

Premier League
Maguire konfirmon zyrtarisht se nuk është më kapiten i Manchester United

Maguire konfirmon zyrtarisht se nuk është më kapiten i Manchester United

Premier League
Brenda Ligës Premier interesohen për Maguiren dhe McTominayn

Brenda Ligës Premier interesohen për Maguiren dhe McTominayn

Premier League
Përse Manchester United nuk po mund ta shesë Maguire

Përse Manchester United nuk po mund ta shesë Maguire

Premier League
Harry Maguire po punon si asnjëherë më parë: Seanca stërvitore të vështira me ish-kampionin e Evropës për të kapur formën

Harry Maguire po punon si asnjëherë më parë: Seanca stërvitore të vështira me ish-kampionin e Evropës për të kapur formën

Premier League
Man United ia cakton çmimin final Harry Maguires

Man United ia cakton çmimin final Harry Maguires

Premier League
Pesë kandidatët e mundshëm për t’u bërë kapiten i Manchester United – Maguires i është thënë të largohet

Pesë kandidatët e mundshëm për t’u bërë kapiten i Manchester United – Maguires i është thënë të largohet

Premier League
Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Manchester United iu vendos çmimet lojtarëve që janë në shitje – pretendojnë të fitojnë afërisht 300 milionë euro

Premier League
Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Man Utd duhet të shesë 12 lojtarë këtë verë për të blerë një qendërsulmues të ri

Premier League
Manchester United i gatshëm të pranojë humbjen me largimin e tre lojtarëve

Manchester United i gatshëm të pranojë humbjen me largimin e tre lojtarëve

Premier League
Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Ten Hag informon dhjetë lojtarë se mund të largohen nga Man Utd

Premier League
Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Ten Hag përgatitet për largimin e tetë lojtarëve të Man Utd

Premier League
Man Utd do të përfshijë Maguire në ofertën e re për Mount

Man Utd do të përfshijë Maguire në ofertën e re për Mount

Premier League
Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Manchester Unitedi i gatshëm të largojë 13 lojtarë në verë

Premier League
Rojo e kishte ofenduar rëndë Solskjaerin shkaku i Maguirres: Falë zotit nuk po luan më

Rojo e kishte ofenduar rëndë Solskjaerin shkaku i Maguirres: Falë zotit nuk po luan më

Premier League
Fajtorët kryesorë për eliminimin nga Liga e Evropës, United nuk i fal dyshen De Gea – Maguire

Fajtorët kryesorë për eliminimin nga Liga e Evropës, United nuk i fal dyshen De Gea – Maguire

Premier League
Gazetari i afërt me Man United kapi momentin tensionues mes Erik ten Hag dhe Harry Maguire

Gazetari i afërt me Man United kapi momentin tensionues mes Erik ten Hag dhe Harry Maguire

Liga e Evropës
Publikohet videoja e momentit tensionues mes Maguires dhe De Geas

Publikohet videoja e momentit tensionues mes Maguires dhe De Geas

Liga e Evropës
Maguire sërish gabon rëndë, Sevilla në epërsi ndaj Man Utd

Maguire sërish gabon rëndë, Sevilla në epërsi ndaj Man Utd

Liga e Evropës
Antony nuk mund ta shoh me sy Maguiren – kamerat kapën reagimin e tij derisa festonte golin

Antony nuk mund ta shoh me sy Maguiren – kamerat kapën reagimin e tij derisa festonte golin

Premier League
Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Revolucion te United: Ten Hag nuk llogaritë në 13 lojtarë – dalin emrat e disa prej tyre

Premier League
Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Ten Hag gati për të lejuar largimin e gjashtë yjeve nga Man Utd

Premier League
Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Unitedi shpenzoi mbi 250 milionë euro për transferimin e tyre, por Ten Hag e ka humbur durimin me gjashtë lojtarë

Premier League
Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Shtatë lojtarëve që u kanë mbetur vetëm edhe 12 ndeshje për ta bindur Ten Hagun që mos t’i largojë nga United

Premier League