LAJMI I FUNDIT:

Manchester United refuzon ofertën e dytë të West Hamit për Maguiren

Manchester United refuzon ofertën e dytë të West Hamit për Maguiren

Oferta prej 35 milionë euro e West Ham për Harry Maguiren është refuzuar nga Manchester United, sipas asaj që raporton talk SPORT.

Hammers thuhet se po shqyrtojnë ofertën e tyre për mbrojtësin e Anglisë.

Djajtë e Kuq më parë refuzuan një ofertë prej rreth 25 milionë eurosh për ish-kapitenin e tyre.

West Ham bën ofertë të përmirësuar për Harry Maguiren
Lexo po ashtu West Ham bën ofertë të përmirësuar për Harry Maguiren

West Ham po kërkon nënshkrime të reja këtë verë pas largimit të Declan Rice te Arsenali në një marrëveshje me vlerë 115 milionë euro.

David Moyes dëshiron Maguiren, por është e dyshimtë se ata do të vazhdojnë të shtyjnë duke pasur parasysh madhësinë e pagës së tij dhe gjithashtu të paqartë nëse qendërmbrojtësi anglez do të ishte i etur për të bërë këtë lëvizje.

Kontrata e tij me Manchester United përfundon në vitin 2025. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
E duan PSG dhe Bayerni, super lojtari synon largimin nga Barcelona

E duan PSG dhe Bayerni, super lojtari synon largimin nga Barcelona

La Liga
Guardiola po përgatitet të bëjë transferim 'bombë' te Man City

Guardiola po përgatitet të bëjë transferim 'bombë' te Man City

Premier League

"Do të shkarkohet në mëngjes?" - Pochettino injoron keq njërin nga pronarët e Chelseat

Premier League
Dumfries drejt kalimit në Ligën Premier me një çmim të ulët

Dumfries drejt kalimit në Ligën Premier me një çmim të ulët

Premier League
E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

Serie A
Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

La Liga
Kalo në kategori