LAJMI I FUNDIT:

West Ham United

1137 Artikuj

Guardiola po përgatitet të bëjë transferim ‘bombë’ te Man City

Guardiola po përgatitet të bëjë transferim ‘bombë’ te Man City

Premier League
Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Liga e Evropës
Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme – Reali i katërti

Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme – Reali i katërti

Ndërkombëtare
Do të largohet në verë nga Bayerni, tre klube dhe një Kombëtare në garë për Thomas Tuchel

Do të largohet në verë nga Bayerni, tre klube dhe një Kombëtare në garë për Thomas Tuchel

Premier League
“Të kërkosh falje një herë në tetë vjet nuk është keq”, Guardiola pasi kritikoi një lojtar të Cityt për mbipeshë

“Të kërkosh falje një herë në tetë vjet nuk është keq”, Guardiola pasi kritikoi një lojtar të Cityt për mbipeshë

Premier League
Thomas Tuchel pritet të punoj sërish në Angli nga sezoni i ri

Thomas Tuchel pritet të punoj sërish në Angli nga sezoni i ri

Bundesliga
Raphinha do të rikthehet në Angli, pesë klube në ndjekje të brazilianit

Raphinha do të rikthehet në Angli, pesë klube në ndjekje të brazilianit

La Liga
Rritet konkurrenca për transferimin e Joshua Zirkzee, holandezi kërkohet nga pesë klube angleze

Rritet konkurrenca për transferimin e Joshua Zirkzee, holandezi kërkohet nga pesë klube angleze

Premier League
Kuiz: Testoni njohuritë tuaja me ngjarjet sportive të vikendit që lamë pas

Kuiz: Testoni njohuritë tuaja me ngjarjet sportive të vikendit që lamë pas

Ndërkombëtare
Arteta i lumtur me paraqitjen spektakolare të Declan Rice: Shkëlqeu edhe pse e do aq shumë West Hamin

Arteta i lumtur me paraqitjen spektakolare të Declan Rice: Shkëlqeu edhe pse e do aq shumë West Hamin

Premier League
Arsenali pa mëshirë ndaj West Ham, shënon gjashtë herë për të mbetur në hap për titullin e kampionit

Arsenali pa mëshirë ndaj West Ham, shënon gjashtë herë për të mbetur në hap për titullin e kampionit

Premier League
Manchester United shumë i fortë për West Hamin, fiton dhe e tejkalon në renditje

Manchester United shumë i fortë për West Hamin, fiton dhe e tejkalon në renditje

Premier League
Nuk zgjodhi Messin, Pelen apo Maradonan, sensacioni i Ligës Premier këtë sezon tregon se kush është më i miri sipas tij

Nuk zgjodhi Messin, Pelen apo Maradonan, sensacioni i Ligës Premier këtë sezon tregon se kush është më i miri sipas tij

Premier League
Këto janë 20 ekipet me përfitimet më të mëdha për sezonin 2023/24 – asnjë italianë në mesin e dhjetë më të mirëve

Këto janë 20 ekipet me përfitimet më të mëdha për sezonin 2023/24 – asnjë italianë në mesin e dhjetë më të mirëve

Ndërkombëtare
“Është një njeri dhe futbollist i jashtëzakonshëm, shpresoj të tregojë sa vlen” – Guardiola i uron suksese Phillipsit te West Hami

“Është një njeri dhe futbollist i jashtëzakonshëm, shpresoj të tregojë sa vlen” – Guardiola i uron suksese Phillipsit te West Hami

Premier League
E ardhmja e Armando Brojës e paqartë, katër klubet angleze janë duke vëzhguar situatën e tij

E ardhmja e Armando Brojës e paqartë, katër klubet angleze janë duke vëzhguar situatën e tij

Premier League
Fabrizio Romano konfirmon se Barcelona ka humbur dy objektivat që kishte për mesfushën, lojtarët kanë arritur marrëveshje me tjera skuadra

Fabrizio Romano konfirmon se Barcelona ka humbur dy objektivat që kishte për mesfushën, lojtarët kanë arritur marrëveshje me tjera skuadra

Premier League
Kalvin Phillips po i bashkohet rivalit të Manchester Cityt

Kalvin Phillips po i bashkohet rivalit të Manchester Cityt

Premier League
Skuadra angleze gati të thyej rekordin e transferimeve të tyre për Victor Boniface

Skuadra angleze gati të thyej rekordin e transferimeve të tyre për Victor Boniface

Premier League
Barcelona nuk mund të përballojë huazimin e Phillips, anglezi tani ka dy opsione për ta vazhduar karrierën

Barcelona nuk mund të përballojë huazimin e Phillips, anglezi tani ka dy opsione për ta vazhduar karrierën

Premier League
Thyhet një rekord në Ligën Premier në barazimin kaotik mes Sheffield United dhe West Hamit

Thyhet një rekord në Ligën Premier në barazimin kaotik mes Sheffield United dhe West Hamit

Premier League
Shtatë nga thashethemet më të mëdha të janarit që me siguri nuk do të ndodhin

Shtatë nga thashethemet më të mëdha të janarit që me siguri nuk do të ndodhin

Ndërkombëtare
Tri klube angleze e duan Armando Brojën që në janar

Tri klube angleze e duan Armando Brojën që në janar

Premier League
Gjashtë klubet që po e monitorojnë situatën e Kalvin Phillips

Gjashtë klubet që po e monitorojnë situatën e Kalvin Phillips

Premier League