LAJMI I FUNDIT:

Hans-Dieter Flick

146 Artikuj

Hansi Flick flet për herë të parë si trajneri i Barcelonës, prek një sërë temash

Hansi Flick flet për herë të parë si trajneri i Barcelonës, prek një sërë temash

La Liga
Dy formacionet e mundshme të Barcelonës me Nico Williams dhe Dani Olmo në 11-she

Dy formacionet e mundshme të Barcelonës me Nico Williams dhe Dani Olmo në 11-she

La Liga
Anëtari i ri i stafit që po luan rol kyç në ditët e para të Hansi Flick te Barcelona

Anëtari i ri i stafit që po luan rol kyç në ditët e para të Hansi Flick te Barcelona

La Liga
Laporta e do Nico Williamsin, Flick preferon yllin tjetër të Spanjës

Laporta e do Nico Williamsin, Flick preferon yllin tjetër të Spanjës

La Liga
Pse Hansi Flick kërkesën e parë për lojtarët e tij te Barcelona e kishte për rregullimin e dhëmbëve

Pse Hansi Flick kërkesën e parë për lojtarët e tij te Barcelona e kishte për rregullimin e dhëmbëve

La Liga
Hansi Flick miraton listën e objektivave kryesorë të Barcelonës, të dy yjet vijnë nga Liga Premier

Hansi Flick miraton listën e objektivave kryesorë të Barcelonës, të dy yjet vijnë nga Liga Premier

La Liga
Hansi Flick identifikon rolin ideal për Gavi, ja se si mund të luaj Barça me të sezonin e ardhshëm

Hansi Flick identifikon rolin ideal për Gavi, ja se si mund të luaj Barça me të sezonin e ardhshëm

La Liga
Hansi Flick merr vendim për të ardhmen e Vitor Roques

Hansi Flick merr vendim për të ardhmen e Vitor Roques

La Liga
Flick pranon shitjen e mundshme të De Jong, por vetëm me një ‘kusht’

Flick pranon shitjen e mundshme të De Jong, por vetëm me një ‘kusht’

La Liga
Hansi Flick zgjedh lojtarin ‘e paprekshëm’ te Barcelona

Hansi Flick zgjedh lojtarin ‘e paprekshëm’ te Barcelona

La Liga
Xavi u kujdes që ndryshimi i trajnerit te Barcelona të mos kishte kosto financiare, me paratë e tij do të paguhet gjermani

Xavi u kujdes që ndryshimi i trajnerit te Barcelona të mos kishte kosto financiare, me paratë e tij do të paguhet gjermani

La Liga
“Jam krenar”, fjalët e para të Flick si trajner i Barcelonës

“Jam krenar”, fjalët e para të Flick si trajner i Barcelonës

La Liga
Zyrtare: Hansi Flick emërohet trajner i ri i Barcelonës

Zyrtare: Hansi Flick emërohet trajner i ri i Barcelonës

La Liga
Flick ka nënshkruar kontratën me Barcelonën, sot pritet zyrtarizimi si trajner i ri

Flick ka nënshkruar kontratën me Barcelonën, sot pritet zyrtarizimi si trajner i ri

La Liga
Xavi paralajmëron Hansi Flickun se çka e pret te Barcelona: Ky është një fakt, pavarësisht nëse je i huaj apo jo

Xavi paralajmëron Hansi Flickun se çka e pret te Barcelona: Ky është një fakt, pavarësisht nëse je i huaj apo jo

La Liga
Hansi Flick dëshiron ta bëjë yllin e Leverkusenit blerjen e parë te Barcelona

Hansi Flick dëshiron ta bëjë yllin e Leverkusenit blerjen e parë te Barcelona

La Liga
Zbulohet sakrifica që ka bërë Hansi Flick në aspektin financiar për t’u bërë trajner i Barcelonës

Zbulohet sakrifica që ka bërë Hansi Flick në aspektin financiar për t’u bërë trajner i Barcelonës

La Liga
Zbulohen detaje tjera të kontratës së Hansi Flick me Barcelonën

Zbulohen detaje tjera të kontratës së Hansi Flick me Barcelonën

La Liga
Barcelona arrin marrëveshje me trajnerin e ri, ai do ta pasojë Xavin nga sezoni i ardhshëm

Barcelona arrin marrëveshje me trajnerin e ri, ai do ta pasojë Xavin nga sezoni i ardhshëm

La Liga
Hansi Flick takohet me Decon, diskuton planet e skuadrës dhe transferimet e verës

Hansi Flick takohet me Decon, diskuton planet e skuadrës dhe transferimet e verës

La Liga
Hansi Flick te Barcelona: Profili taktik, forca më e madhe dhe dy formacionet e mundshme

Hansi Flick te Barcelona: Profili taktik, forca më e madhe dhe dy formacionet e mundshme

La Liga
Lista për trajnerin e ri të Barcelonës, ​​kush do ta zërë vendin e Xavit?

Lista për trajnerin e ri të Barcelonës, ​​kush do ta zërë vendin e Xavit?

La Liga
Coutinho tregon se kush duhet ta drejtojë Barcelonën mes Klopp dhe Flick

Coutinho tregon se kush duhet ta drejtojë Barcelonën mes Klopp dhe Flick

Bundesliga
Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

La Liga


mob5