LAJMI I FUNDIT:

Hani i Elezit

131 Artikuj

Vet-aksidentohet një dy vjeçar në Han të Elezit, e vë në lëvizje një veturë

Vet-aksidentohet një dy vjeçar në Han të Elezit, e vë në lëvizje një veturë

Kronika e Zezë
Konfiskohen 25 iPhone në Han të Elezit

Konfiskohen 25 iPhone në Han të Elezit

Kosovë
Hoxhaj më i votuari nga dhjetë emrat e parë në listën e PDK-së në Han të Elezit, Deliu-Kodra dhe Tahiri më së paku vota

Hoxhaj më i votuari nga dhjetë emrat e parë në listën e PDK-së në Han të Elezit, Deliu-Kodra dhe Tahiri më së paku vota

Kosovë
Votat e kandidatëve të LVV-së në Han të Elezit, Osmani më e votuara

Votat e kandidatëve të LVV-së në Han të Elezit, Osmani më e votuara

Kosovë
Arrestohet një person, në kamionin e tij fshehu 12 shtetas nga Afganistani që dyshohet se u bartën nga Greqia

Arrestohet një person, në kamionin e tij fshehu 12 shtetas nga Afganistani që dyshohet se u bartën nga Greqia

Kosovë
Kontrabandë me migrantë, policia gjen 12 afgan të fshehur në një kamion në Han të Elezit

Kontrabandë me migrantë, policia gjen 12 afgan të fshehur në një kamion në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Arrestohen tre persona në Han të Elezit, vodhën 4 mijë euro nga kasaforta në një qendër tregtare

Arrestohen tre persona në Han të Elezit, vodhën 4 mijë euro nga kasaforta në një qendër tregtare

Kronika e Zezë
Vëllai sulmon vëllanë me shkop të drurit për pronë në Han të Elezit

Vëllai sulmon vëllanë me shkop të drurit për pronë në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Rukfi Suma tregon pse ekzistojnë problemet me ujë të pijshëm në Han të Elezit

Rukfi Suma tregon pse ekzistojnë problemet me ujë të pijshëm në Han të Elezit

Kosovë
Rufki Suma, kryetari që mbajti premtimet

Rufki Suma, kryetari që mbajti premtimet

Kosovë
Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet maqedonasi në Han të Elezit

Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet maqedonasi në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Edhe Komuna e Hanit të Elezit i jep mirënjohje Labit

Edhe Komuna e Hanit të Elezit i jep mirënjohje Labit

Yjet
Asgjësohen 155 bimë narkotike në fshatin Krivenik të Hanit të Elezit

Asgjësohen 155 bimë narkotike në fshatin Krivenik të Hanit të Elezit

Kronika e Zezë
Kryetari i Hanit të Elezit prin me përmbushjen e premtimeve të dhëna gjatë fushatës zgjedhore

Kryetari i Hanit të Elezit prin me përmbushjen e premtimeve të dhëna gjatë fushatës zgjedhore

Kosovë
Zemaj dhe Suma flasin për luftimin e COVID-19

Zemaj dhe Suma flasin për luftimin e COVID-19

Kosovë
Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë ndaj një gruaje që iu bashkua ISIS-it para gjashtë vitesh

Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë ndaj një gruaje që iu bashkua ISIS-it para gjashtë vitesh

Kronika e Zezë
Dyshohet se kreu vrasje të rëndë para 18 vitesh, Prokuroria kërkon paraburgim për të ekstraduarin nga Italia

Dyshohet se kreu vrasje të rëndë para 18 vitesh, Prokuroria kërkon paraburgim për të ekstraduarin nga Italia

Kronika e Zezë
Dy muaj me COVID-19 në Kosovë: E gjithë ajo që ka ndodhur ditë pas dite e përmbledhur në numra dhe vendime (Infografikë)

Dy muaj me COVID-19 në Kosovë: E gjithë ajo që ka ndodhur ditë pas dite e përmbledhur në numra dhe vendime (Infografikë)

Kosovë
Suma: I infektuari nga Hani i Elezit, rast kontakti i shoferit të ndjerë nga Ferizaj

Suma: I infektuari nga Hani i Elezit, rast kontakti i shoferit të ndjerë nga Ferizaj

Kosovë
Humb jetën punëtori në Han të Elezit, bie nga një lartësi prej 40 metra

Humb jetën punëtori në Han të Elezit, bie nga një lartësi prej 40 metra

Kronika e Zezë
Merdare, pritjet për të hyrë në Kosovë deri në një orë

Merdare, pritjet për të hyrë në Kosovë deri në një orë

Kosovë
Shkatërrimi i kujtesës, treni i eksodit në Bllacë pa përkujdesje

Shkatërrimi i kujtesës, treni i eksodit në Bllacë pa përkujdesje

Kosovë
Osmani bëri homazhe tek Kompleksi Memorial në Han të Elezit: Viktimat civile këtu dhe në gjithë Kosovën, janë themeli i lirisë

Osmani bëri homazhe tek Kompleksi Memorial në Han të Elezit: Viktimat civile këtu dhe në gjithë Kosovën, janë themeli i lirisë

Zgjedhjet 2019
VV: Erdhi dita për Hanin e Elezit

VV: Erdhi dita për Hanin e Elezit

Zgjedhjet 2019