LAJMI I FUNDIT:

Hani i Elezit

131 Artikuj

Kryetari i komunës së Hanit të Elezit pret në takim Koordinatorin Hoti

Kryetari i komunës së Hanit të Elezit pret në takim Koordinatorin Hoti

Kosovë
Nderohen dëshmorët e Hanit të Elezit

Nderohen dëshmorët e Hanit të Elezit

Kosovë
Arrestohet një person për vjedhje të derivateve të naftës në Han të Elezit

Arrestohet një person për vjedhje të derivateve të naftës në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Rrahu gruan dhe fëmijët, policia arreston të dyshuarin në Han të Elezit

Rrahu gruan dhe fëmijët, policia arreston të dyshuarin në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Hani i Elezit, treni godet makinën dhe ikën në drejtim të Shkupit

Hani i Elezit, treni godet makinën dhe ikën në drejtim të Shkupit

Kronika e Zezë
Në Merdare kolona një kilometër, pritjet deri në gjashtë orë

Në Merdare kolona një kilometër, pritjet deri në gjashtë orë

Kosovë
Në Merdare krijohen kolona të gjata automjetesh –  deri në dy orë pritje

Në Merdare krijohen kolona të gjata automjetesh – deri në dy orë pritje

Kosovë
Kolona të gjata në pikat kufitare me Serbinë, pritje deri në dy orë në Muçibabë dhe te Dheu i Bardhë

Kolona të gjata në pikat kufitare me Serbinë, pritje deri në dy orë në Muçibabë dhe te Dheu i Bardhë

Kosovë
Përurohet stadiumi i ri në Han të Elezit

Përurohet stadiumi i ri në Han të Elezit

Sport
Haradinaj kërkon linjë hekurudhore Prishtinë-Durrës

Haradinaj kërkon linjë hekurudhore Prishtinë-Durrës

Të Tjera
Mjekët flasin për gjendjen fizike dhe emocionale të pesëvjeçarit që u sulmua nga ujku në Han të Elezit (Video)

Mjekët flasin për gjendjen fizike dhe emocionale të pesëvjeçarit që u sulmua nga ujku në Han të Elezit (Video)

Kosovë
Theret me thikë një person në Han të Elezit

Theret me thikë një person në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Krijohen kolona të gjata në pikat kufitarë Hani i Elezit dhe Merdare

Krijohen kolona të gjata në pikat kufitarë Hani i Elezit dhe Merdare

Kosovë
Vetëvritet një 24 vjeçar në Han të Elezit – policia jep detaje

Vetëvritet një 24 vjeçar në Han të Elezit – policia jep detaje

Kronika e Zezë
PDK zgjedh kryetarët e rinj në Han të Elezit e në Zhur

PDK zgjedh kryetarët e rinj në Han të Elezit e në Zhur

Kosovë
Kalojnë ilegalisht kufirin, policia arreston një serb dhe dy maqedonas

Kalojnë ilegalisht kufirin, policia arreston një serb dhe dy maqedonas

Kronika e Zezë
Haradinaj: Qeveria do të mbështesë Hanin e Elezit

Haradinaj: Qeveria do të mbështesë Hanin e Elezit

Politikë
Gjendet një mjet shpërthyes në Hanin e Elezit

Gjendet një mjet shpërthyes në Hanin e Elezit

Kronika e Zezë
Kaçaniku dhe Hani i Elezit njoftohen për fillimin e implementimit të Programit Nacional për Rininë

Kaçaniku dhe Hani i Elezit njoftohen për fillimin e implementimit të Programit Nacional për Rininë

Kosovë
Rufki Suma, kryetari më i dashur (Video)

Rufki Suma, kryetari më i dashur (Video)

Kosovë
Hani i Elezit nuk shpenzon para për dekorim, Suma thotë se buxheti do ndahet për familjet në nevojë (Video)

Hani i Elezit nuk shpenzon para për dekorim, Suma thotë se buxheti do ndahet për familjet në nevojë (Video)

Komunat
Dogana ndalon kontrabandën me ari dhe barna

Dogana ndalon kontrabandën me ari dhe barna

Kronika e Zezë
Të lënduarit në Han të Elezit janë jashtë rrezikut për jetë

Të lënduarit në Han të Elezit janë jashtë rrezikut për jetë

Kosovë
Deçani me asnjë qytetar në ISIS, kurse Hani i Elezit me njëmbëdhjetë

Deçani me asnjë qytetar në ISIS, kurse Hani i Elezit me njëmbëdhjetë

Kosovë