LAJMI I FUNDIT:

Federico Valverde

170 Artikuj

Vinicius e zbulon para kohe se cili lojtar do ta trashëgojë fanellën me numrin tetë nga Kroosi

Vinicius e zbulon para kohe se cili lojtar do ta trashëgojë fanellën me numrin tetë nga Kroosi

La Liga
Zbulohet emri i yllit të Real Madridit i cili do ta trashëgojë fanellën me numrin tetë nga Kroosi

Zbulohet emri i yllit të Real Madridit i cili do ta trashëgojë fanellën me numrin tetë nga Kroosi

La Liga
Real Madridi i mbipopulluar në mesfushë – kush qëndron e kush mund të largohet

Real Madridi i mbipopulluar në mesfushë – kush qëndron e kush mund të largohet

La Liga
Nacho do të largohet nga Real Madridi – pesë kandidatët për kapitenin e ardhshëm te Los Blancos

Nacho do të largohet nga Real Madridi – pesë kandidatët për kapitenin e ardhshëm te Los Blancos

La Liga
Dy lojtarë ‘refuzuan’ të ekzekutonin penalltinë në ndeshjen Man City-Real Madrid

Dy lojtarë ‘refuzuan’ të ekzekutonin penalltinë në ndeshjen Man City-Real Madrid

Liga e Kampionëve
Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

La Liga
Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Liga e Kampionëve
Liverpooli po tenton ‘të pamundurën’ – ofron 150 milionë euro për top yllin e Real Madridit

Liverpooli po tenton ‘të pamundurën’ – ofron 150 milionë euro për top yllin e Real Madridit

Premier League
U largua nga ndeshja me Bilbaon i lënduar, Ancelotti tregon për gjendjen e Valverdes

U largua nga ndeshja me Bilbaon i lënduar, Ancelotti tregon për gjendjen e Valverdes

La Liga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
Ancelotti ka vetëm një lojtar të paprekshëm në ekip – nuk është Vinicius as Bellingham

Ancelotti ka vetëm një lojtar të paprekshëm në ekip – nuk është Vinicius as Bellingham

La Liga
“Ai vjen për të parë Vinin, jo mua” – superylli i Real Madridit pranon se braziliani është idhulli i djalit të tij

“Ai vjen për të parë Vinin, jo mua” – superylli i Real Madridit pranon se braziliani është idhulli i djalit të tij

La Liga
Ylli i Real Madridit mirëpret transferimin e Mbappes

Ylli i Real Madridit mirëpret transferimin e Mbappes

La Liga
Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

La Liga
Bayerni i kërkon Realit ta përfshijë një yll të tyre në ofertën për Davies

Bayerni i kërkon Realit ta përfshijë një yll të tyre në ofertën për Davies

Bundesliga
Real Madridi fiton pa probleme ndaj Granadas dhe merr kreun e tabelës

Real Madridi fiton pa probleme ndaj Granadas dhe merr kreun e tabelës

La Liga
“Ai është i pandalshëm”, ylli i Real Madridit flet për duelin me Messin

“Ai është i pandalshëm”, ylli i Real Madridit flet për duelin me Messin

Ndërkombëtare
Real Madridi ka siguruar të ardhmen, gjashtë lojtarë tani janë me klauzolë lirimi prej 1 miliard eurosh

Real Madridi ka siguruar të ardhmen, gjashtë lojtarë tani janë me klauzolë lirimi prej 1 miliard eurosh

La Liga
Zyrtare: Real Madridi rinovon kontratën e Valverdes, i vendos klauzolë marramendëse

Zyrtare: Real Madridi rinovon kontratën e Valverdes, i vendos klauzolë marramendëse

La Liga
Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit që e dinë se çfarë do të thotë të shënosh gol në El Clasico

Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit që e dinë se çfarë do të thotë të shënosh gol në El Clasico

La Liga
Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Janë 15 lojtarë që aktualisht vlejnë mbi 100 milionë euro – Vinicius dhe Bellingham në pozitat tre dhe katër, vendi i parë për dy yjet e mëdha

Ndërkombëtare
Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

La Liga
Real Madridi planifikon zgjatjen e kontratave të pesë yjeve të ekipit

Real Madridi planifikon zgjatjen e kontratave të pesë yjeve të ekipit

La Liga