LAJMI I FUNDIT:

Fatih Terim

49 Artikuj

Fatih Terim shkarkohet nga Galatasaray, në vend të tij krahu i djathtë i Guardiolas për shume vite

Fatih Terim shkarkohet nga Galatasaray, në vend të tij krahu i djathtë i Guardiolas për shume vite

Ligat tjera
Trajneri Fatih Terimit shtrohet në spital, Galatasaray vjen me deklaratë për shëndetin e tij

Trajneri Fatih Terimit shtrohet në spital, Galatasaray vjen me deklaratë për shëndetin e tij

Ligat tjera
Neuer, Alaba, Kimmich, Coman e Muller për një moment janë të Galatasarayt – gabimi në Ligën e Evropës që është bërë viral në rrjetet sociale

Neuer, Alaba, Kimmich, Coman e Muller për një moment janë të Galatasarayt – gabimi në Ligën e Evropës që është bërë viral në rrjetet sociale

Liga e Evropës
Trajneri i Galatasaray, Fatih Terim flet për Vedat Muriqin para ndeshjes me Lazion

Trajneri i Galatasaray, Fatih Terim flet për Vedat Muriqin para ndeshjes me Lazion

Liga e Evropës
Fatih Terim nuk heq dorë, e do ende Xherdan Shaqirin te Galatasaray

Fatih Terim nuk heq dorë, e do ende Xherdan Shaqirin te Galatasaray

Ligat tjera
Trajneri i Galatasarayt, Fatih Terim shërohet nga coronavirusi

Trajneri i Galatasarayt, Fatih Terim shërohet nga coronavirusi

Ndërkombëtare
Trajneri Fatih Terim rezulton pozitiv me coronavirus

Trajneri Fatih Terim rezulton pozitiv me coronavirus

Ligat tjera
Terim afër shkarkimit, Drogba pritet ta marr drejtimin e Galatasarayt

Terim afër shkarkimit, Drogba pritet ta marr drejtimin e Galatasarayt

Ligat tjera
Terim reagon për kartonin e kuq “të qëllimshëm” të Muriqit: Asnjë lojtar nuk guxon ta bëjë një gjë të tillë te Galatasaray

Terim reagon për kartonin e kuq “të qëllimshëm” të Muriqit: Asnjë lojtar nuk guxon ta bëjë një gjë të tillë te Galatasaray

Ligat tjera
Fatih Terim e dëbon nga skuadra dhe ia ndërprenë huazimin N’Zonzit, francezi nuk dëshirohet as nga klubi i tij Roma

Fatih Terim e dëbon nga skuadra dhe ia ndërprenë huazimin N’Zonzit, francezi nuk dëshirohet as nga klubi i tij Roma

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Galata është nikoqir i PSG-së

Formacionet startuese: Galata është nikoqir i PSG-së

Liga e Kampionëve
Terim zbulon ofertën dhe arsyen e mos transferimit të Muriqit te Galatasaray

Terim zbulon ofertën dhe arsyen e mos transferimit të Muriqit te Galatasaray

Ligat tjera
Madhështore, tifozët e Galatasarayt e ndezin atmosferën kur “Perandori Terim” futet në stadium për festën e titullit

Madhështore, tifozët e Galatasarayt e ndezin atmosferën kur “Perandori Terim” futet në stadium për festën e titullit

Ligat tjera
Zyrtare: Fatih Terim emërohet trajneri i ri i Galatasarayt (Foto)

Zyrtare: Fatih Terim emërohet trajneri i ri i Galatasarayt (Foto)

Ndërkombëtare
Dështojnë negociatat mes Bosnjës dhe Terimit, trajneri pran Galatasarayt

Dështojnë negociatat mes Bosnjës dhe Terimit, trajneri pran Galatasarayt

Ndërkombëtare
Fatih Terim shumë pran kombëtares së Bosnje-Hercegovinës

Fatih Terim shumë pran kombëtares së Bosnje-Hercegovinës

Përfaqësueset
Vokrri: Nuk kemi bisedime as me Katanecin, as me Terimin

Vokrri: Nuk kemi bisedime as me Katanecin, as me Terimin

Përfaqësuesja e Kosovës
Terim kërkon 4.6 milionë euro kompensim ose do ta padit TFF-në

Terim kërkon 4.6 milionë euro kompensim ose do ta padit TFF-në

Përfaqësueset
Fatih Terim, president ose drejtor sportiv i Galatasarayt

Fatih Terim, president ose drejtor sportiv i Galatasarayt

Ndërkombëtare
Tifozët kërkojnë si pasues të Terimit te Turqia, trajnerin që i solli vendin e tretë në botë

Tifozët kërkojnë si pasues të Terimit te Turqia, trajnerin që i solli vendin e tretë në botë

Përfaqësueset
Arsyeja e vërtet pse Terim u largua ishe zënka e tij në një restorant ku grushtoi pronarin (Video)

Arsyeja e vërtet pse Terim u largua ishe zënka e tij në një restorant ku grushtoi pronarin (Video)

Përfaqësueset
Zyrtare: Fatih Terim largohet nga drejtimi i Kombëtares së Turqisë

Zyrtare: Fatih Terim largohet nga drejtimi i Kombëtares së Turqisë

Përfaqësueset
Fatih Terim përfshihet në një rrahje në Adana (Video)

Fatih Terim përfshihet në një rrahje në Adana (Video)

Ndërkombëtare