LAJMI I FUNDIT:

FA Cup

569 Artikuj

Adama Traore nuk do ta harrojë kurrë Andrew Robertsonin, skocezi e shkeli në fytyrë anësorin spanjoll

Adama Traore nuk do ta harrojë kurrë Andrew Robertsonin, skocezi e shkeli në fytyrë anësorin spanjoll

Premier League
Liverpooli dhe Wolves duhet ta luajnë edhe takimin e dytë në FA Cup

Liverpooli dhe Wolves duhet ta luajnë edhe takimin e dytë në FA Cup

Premier League
Nuk shpjegohet ky gabim katastrofal i portierit të Liverpoolit – ia pasoi topin lojtarit kundërshtar për golin e epërsisë

Nuk shpjegohet ky gabim katastrofal i portierit të Liverpoolit – ia pasoi topin lojtarit kundërshtar për golin e epërsisë

Premier League
Formacionet zyrtare të duelit në FA Cup: Liverpool – Wolves

Formacionet zyrtare të duelit në FA Cup: Liverpool – Wolves

Premier League
Manchester United eliminon Evertonin nga FA Cup

Manchester United eliminon Evertonin nga FA Cup

Premier League
Formacionet zyrtare: United dhe e Evrtoni e duan kalimin në rrethin tjetër të FA Cup

Formacionet zyrtare: United dhe e Evrtoni e duan kalimin në rrethin tjetër të FA Cup

Premier League
Shorti i raundit të tretë të Kupës FA nxjerr përballje interesante

Shorti i raundit të tretë të Kupës FA nxjerr përballje interesante

Ndërkombëtare
Conte: Spursat do të konkurrojnë për të gjitha trofetë

Conte: Spursat do të konkurrojnë për të gjitha trofetë

Premier League
Rindërtimi i Liverpoolit nga Klopp sezon pas sezoni: Pesë tituj, nëntë finale dhe një ekip i frikshëm

Rindërtimi i Liverpoolit nga Klopp sezon pas sezoni: Pesë tituj, nëntë finale dhe një ekip i frikshëm

Ndërkombëtare
Arsyeja e çuditshme e Christensenit për të mos luajtur në finalen e FA Cup ndaj Liverpoolit, la të shokuar bashkëlojtarët te Chelsea

Arsyeja e çuditshme e Christensenit për të mos luajtur në finalen e FA Cup ndaj Liverpoolit, la të shokuar bashkëlojtarët te Chelsea

Premier League
Mason Mount ka humbur gjashtë finale në Wembley që nga viti 2019, mallkimi i tij është i vërtetë

Mason Mount ka humbur gjashtë finale në Wembley që nga viti 2019, mallkimi i tij është i vërtetë

Premier League
Jurgen Klopp flet pas triumfit në FA Cup: Shumë i lumtur, më vjen keq për Chelsean

Jurgen Klopp flet pas triumfit në FA Cup: Shumë i lumtur, më vjen keq për Chelsean

Premier League
Liverpooli mposht Chelsean në penallti dhe fiton trofeun e Kupës FA

Liverpooli mposht Chelsean në penallti dhe fiton trofeun e Kupës FA

Ndërkombëtare
Salah shqetëson tifozët e Liverpoolit, lëshon fushën i lënduar në ndeshjen ndaj Chelseat

Salah shqetëson tifozët e Liverpoolit, lëshon fushën i lënduar në ndeshjen ndaj Chelseat

Ndërkombëtare
Chelsea dhe Liverpool takohen në finalen e Kupës FA, formacionet zyrtare

Chelsea dhe Liverpool takohen në finalen e Kupës FA, formacionet zyrtare

Premier League
Benitez i tregon Chelseat se si ta mposhtë Liverpoolin në finalen e FA Cup

Benitez i tregon Chelseat se si ta mposhtë Liverpoolin në finalen e FA Cup

Premier League
Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet e mundshme të finales së FA Cup: Chelsea – Liverpool

Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet e mundshme të finales së FA Cup: Chelsea – Liverpool

Premier League
Nëse Liverpooli kalon në finale të Ligës së Kampionëve, numri i ndeshjeve që ata do t’i zhvillojnë këtë vit është çmenduri

Nëse Liverpooli kalon në finale të Ligës së Kampionëve, numri i ndeshjeve që ata do t’i zhvillojnë këtë vit është çmenduri

Liga e Kampionëve
Liverpooli gjithmonë e më afër katër trofeve, por Klopp nuk e pranon së është e mundshme

Liverpooli gjithmonë e më afër katër trofeve, por Klopp nuk e pranon së është e mundshme

Premier League
Luan pak, por edhe kur e ka shansin nuk tregon shumë – Lukaku i la të shokuar tifozët e Chelseat me huqjen në FA Cup

Luan pak, por edhe kur e ka shansin nuk tregon shumë – Lukaku i la të shokuar tifozët e Chelseat me huqjen në FA Cup

Premier League
Përmbledhje e paraqitjes së Sadio Manes në derbin ndaj Cityt tregon se është lojtar për ndeshje të mëdha

Përmbledhje e paraqitjes së Sadio Manes në derbin ndaj Cityt tregon se është lojtar për ndeshje të mëdha

Premier League
Nuk falet as gabimi më i vogël më nga Tuchel – gjermani ishte i nervozuar jashtë mase me Jorginhon

Nuk falet as gabimi më i vogël më nga Tuchel – gjermani ishte i nervozuar jashtë mase me Jorginhon

Premier League
Derisa po transmetohej ndeshja Chelsea-Crystal Palace, televizioni e ndërpreu dhe shfaqi filmin e animuar “Lion King” – kishte reagime të ashpra

Derisa po transmetohej ndeshja Chelsea-Crystal Palace, televizioni e ndërpreu dhe shfaqi filmin e animuar “Lion King” – kishte reagime të ashpra

Premier League
Loftus-Cheek më i miri: Chelsea 2-0 Crystal Palace, notat e lojtarëve

Loftus-Cheek më i miri: Chelsea 2-0 Crystal Palace, notat e lojtarëve

Premier League