LAJMI I FUNDIT:

FA Cup

587 Artikuj

Liverpooli po e shkatërron Manchester Cityn pas 45 minutave të para në gjysmëfinalen e Kupës FA

Liverpooli po e shkatërron Manchester Cityn pas 45 minutave të para në gjysmëfinalen e Kupës FA

Premier League
E kopjoi Edersonin, por portieri rezervë i Cityt bën gabim trashanik dhe Mane dyfishon epërsinë e Liverpoolit

E kopjoi Edersonin, por portieri rezervë i Cityt bën gabim trashanik dhe Mane dyfishon epërsinë e Liverpoolit

Premier League
Tifozi i Man Cityt e godet grusht atë të Liverpoolit para syve të policisë – krijohet një tollovi e vogël

Tifozi i Man Cityt e godet grusht atë të Liverpoolit para syve të policisë – krijohet një tollovi e vogël

Premier League
Man City – Liverpool, formacionet zyrtare të gjysmëfinales së Kupës FA

Man City – Liverpool, formacionet zyrtare të gjysmëfinales së Kupës FA

Premier League
Formacionet e mundshme, analizë, statistika dhe parashikim: Manchester City – Liverpool

Formacionet e mundshme, analizë, statistika dhe parashikim: Manchester City – Liverpool

Premier League
Liverpooli 14 ndeshje larg suksesit historik që askush nuk e ka arritur deri më tani

Liverpooli 14 ndeshje larg suksesit historik që askush nuk e ka arritur deri më tani

Liga e Kampionëve
Tifozëve të Chelseat u lejohet që të  blejnë bileta në disa ndeshje

Tifozëve të Chelseat u lejohet që të blejnë bileta në disa ndeshje

Premier League
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e FA Cup: Finale para finales, Chelsea tejet me fat

Hidhet shorti për gjysmëfinalet e FA Cup: Finale para finales, Chelsea tejet me fat

Premier League
Me fitore minimale ndaj Nottinghamit, Liverpooli kalon në gjysmëfinale të FA Cup

Me fitore minimale ndaj Nottinghamit, Liverpooli kalon në gjysmëfinale të FA Cup

Premier League
Formacionet zyrtare: Nottingham – Liverpool

Formacionet zyrtare: Nottingham – Liverpool

Premier League
Manchester City demolon Southamptonin dhe kalon në gjysmëfinale te FA Cup

Manchester City demolon Southamptonin dhe kalon në gjysmëfinale te FA Cup

Premier League
Southampton dhe Man City përballen në çerekfinalen e Kupës FA, formacionet zyrtare

Southampton dhe Man City përballen në çerekfinalen e Kupës FA, formacionet zyrtare

Premier League
Chelsea kryen punën në pjesën e parë ndaj Middlesbrough, kalon në gjysmëfinale

Chelsea kryen punën në pjesën e parë ndaj Middlesbrough, kalon në gjysmëfinale

Premier League
Formacionet zyrtare, Middlesbrough – Chelsea: Ndeshja e FA Cup, kërkohet gjysmëfinalisti

Formacionet zyrtare, Middlesbrough – Chelsea: Ndeshja e FA Cup, kërkohet gjysmëfinalisti

Premier League
Klopp konfirmon lëndimin e Alexander-Arnold, anglezi do të mungojë disa javë

Klopp konfirmon lëndimin e Alexander-Arnold, anglezi do të mungojë disa javë

Premier League
“Do të gjejmë një mënyrë”, Jorginho lë të kuptohet se lojtarët do të paguajnë vetë fluturimin për në Middlesbrough

“Do të gjejmë një mënyrë”, Jorginho lë të kuptohet se lojtarët do të paguajnë vetë fluturimin për në Middlesbrough

Premier League
Kërkuan që ndeshja ndaj Middlesbrough si mysafir të luhej pa tifozë, Chelsea tërheq kërkesën

Kërkuan që ndeshja ndaj Middlesbrough si mysafir të luhej pa tifozë, Chelsea tërheq kërkesën

Premier League
Chelsea kërkon që përballja çerekfinale e FA Cup me Middlesbrough të luhet me dyer të mbyllura

Chelsea kërkon që përballja çerekfinale e FA Cup me Middlesbrough të luhet me dyer të mbyllura

Premier League
Liga Premier pezullon marrëveshjen e transmetimit me Rusinë për shkak të pushtimit të Ukrainës, dhuron edhe mbi 1 milion euro

Liga Premier pezullon marrëveshjen e transmetimit me Rusinë për shkak të pushtimit të Ukrainës, dhuron edhe mbi 1 milion euro

Premier League
“Roman Abramovich u paraqit në ndeshjen e Chelseat me truproja të armatosura” – por Karen Brady kishte mbetur e befasuar nga miliarderi rus

“Roman Abramovich u paraqit në ndeshjen e Chelseat me truproja të armatosura” – por Karen Brady kishte mbetur e befasuar nga miliarderi rus

Premier League
Hasenhuettl vazhdon lëvdatat për Armando Brojën

Hasenhuettl vazhdon lëvdatat për Armando Brojën

Premier League
Liverpooli mposht Norwichin e Milot Rashicës dhe kalon në çerekfinale të FA Cup

Liverpooli mposht Norwichin e Milot Rashicës dhe kalon në çerekfinale të FA Cup

Premier League
Broja protagonist edhe në FA Cup ndaj West Ham: Shënon dhe fiton një penallti në fitoren e Southampton

Broja protagonist edhe në FA Cup ndaj West Ham: Shënon dhe fiton një penallti në fitoren e Southampton

Premier League
Chelsea fiton me rikthim ndaj Luton për të kaluar tutje në FA Cup

Chelsea fiton me rikthim ndaj Luton për të kaluar tutje në FA Cup

Premier League