LAJMI I FUNDIT:

Doktori

19 Artikuj

Morën qindra euro për një ndërhyrje – Prokuroria pritet të kërkoj paraburgim për dy mjekët e arrestuar në Gjilan

Morën qindra euro për një ndërhyrje – Prokuroria pritet të kërkoj paraburgim për dy mjekët e arrestuar në Gjilan

Drejtësi
Ia morën 430 euro për një ndërhyrje – arrestohet anesteziologu dhe kirurgu nga Gjilani

Ia morën 430 euro për një ndërhyrje – arrestohet anesteziologu dhe kirurgu nga Gjilani

Drejtësi
Pensionistja 66-vjeçare që u largua nga SHBA për në Meksikë tregon se çfarë mund të blini për 5 dollarë ose më pak

Pensionistja 66-vjeçare që u largua nga SHBA për në Meksikë tregon se çfarë mund të blini për 5 dollarë ose më pak

Interesante
Lansohet ‘Doktorim’ – aplikacioni në shërbim të qytetarëve për gjetjen online të mjekëve

Lansohet ‘Doktorim’ – aplikacioni në shërbim të qytetarëve për gjetjen online të mjekëve

Marketing
Zbulimi i neveritshëm i kafesë nga mjeku bëhet viral

Zbulimi i neveritshëm i kafesë nga mjeku bëhet viral

Fun Lajme
Shenjat e pazakonshme të cilat ju sugjerojnë ta dërgoni beben te doktori

Shenjat e pazakonshme të cilat ju sugjerojnë ta dërgoni beben te doktori

Këshilla për prindër
Mjeku që jeton në çadër për të mbrojtur familjen e tij nga Covid-19

Mjeku që jeton në çadër për të mbrojtur familjen e tij nga Covid-19

Nga Bota
Ekspertët bëjnë thirrje: Të rinjtë nuk janë të pathyeshëm, andaj mos e nënvlerësoni coronavirusin

Ekspertët bëjnë thirrje: Të rinjtë nuk janë të pathyeshëm, andaj mos e nënvlerësoni coronavirusin

Nga Bota
Rrëfimi i një mjeku në vijë të parë në luftën kundër coronavirusit në Itali: Nuk mund t’a imagjinoni se çfarë po ndodh këtu, është si kohë lufte

Rrëfimi i një mjeku në vijë të parë në luftën kundër coronavirusit në Itali: Nuk mund t’a imagjinoni se çfarë po ndodh këtu, është si kohë lufte

Nga Bota
Doktori thotë se ai zhvilloi vaksinën e coronavirusit vite më parë, por “kurrë nuk mund të siguronte fonde”

Doktori thotë se ai zhvilloi vaksinën e coronavirusit vite më parë, por “kurrë nuk mund të siguronte fonde”

Nga Bota
Coronavirusi mbyt një doktor 29-vjeçar që shtyu dasmën e tij për t’i ndihmuar të tjerët

Coronavirusi mbyt një doktor 29-vjeçar që shtyu dasmën e tij për t’i ndihmuar të tjerët

Nga Bota
Si ‘vdiq dy herë’ mjeku që paralajmëroi botën për coronavirusin?

Si ‘vdiq dy herë’ mjeku që paralajmëroi botën për coronavirusin?

Nga Bota
Spitali në Wuhan njofton vdekjen e mjekut pas konfuzionit në mediat shtetërore kineze

Spitali në Wuhan njofton vdekjen e mjekut pas konfuzionit në mediat shtetërore kineze

Nga Bota
Spitali kinez mohon vdekjen e doktorit që ishte ndër të parët që paralajmëroi publikun për coronavirusin

Spitali kinez mohon vdekjen e doktorit që ishte ndër të parët që paralajmëroi publikun për coronavirusin

Nga Bota
Doktori 28-vjeçar vdes nga sulmi në zemër, punoi 10 ditë pa pushim duke u kujdesur për pacientët me coronavirus

Doktori 28-vjeçar vdes nga sulmi në zemër, punoi 10 ditë pa pushim duke u kujdesur për pacientët me coronavirus

Nga Bota
Kërkohet arrest shtëpiak për mjekun e Gjilanit

Kërkohet arrest shtëpiak për mjekun e Gjilanit

Kronika e Zezë
Doktor i vetes

Doktor i vetes

Këshilla mjekësore
Lista me punët më të mira për vitin 2018

Lista me punët më të mira për vitin 2018

Lifestyle
Pesë pyetje që duhet t’i bëni patjetër doktorit pas analizave të gjakut

Pesë pyetje që duhet t’i bëni patjetër doktorit pas analizave të gjakut

Këshilla mjekësore