LAJMI I FUNDIT:

Lansohet ‘Doktorim’ – aplikacioni në shërbim të qytetarëve për gjetjen online të mjekëve

Lansohet ‘Doktorim’ – aplikacioni në shërbim të qytetarëve për gjetjen online të mjekëve

Është lëshuar në përdorim “Doktorim”, aplikacioni i cili na shërben neve si qytetarë për të gjetur mjekun e nevojave tona.

Pra, është një aplikacion i cili promovon doktorët e lëmive të ndryshme nëpërmjet të cilit pacientët do të kenë mundësi ta shikojnë mjekun si të bëjnë rezervime online.

Si pjesë e rëndësishme e aplikacionit është se secili pacient pas shërbimit ka mundësi ta vlerësoj mjekun, ky hap do të ndihmoj pacientët për identifikimin e doktorëve.

Te hapësira doktorët, janë të paraqitura të gjitha detajet e nevojshme, si arsimimi, eksperienca, shërbimet dhe orari i punës.

Aktualisht është lansuar dhe regjistrimi i pacientëve, që është falas dhe mund të identifikohen nëse plotësohet forma online, nëpërmjet Google dhe Facebook.

Doktorim” mund të gjendet në Facebook, Instagram, webfaqe dhe në aplikacionet e AppStore e Play Store. Nëpërmjet këtyre aplikacioneve bëhet rezervimi i terminëve në kohë reale.

Aplikacioni është një produkt vendor i krijuar nga kompania Sidora. /Telegrafi/

Në trend Ekonomi

Më shumë
Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Industria e prodhimit të çelikut në Europë ndodhet në rrezik

Ekonomi
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Evapify - kompania lider në teknologjinë e vapes dhe produkteve alternative të nikotinës

Evapify - kompania lider në teknologjinë e vapes dhe produkteve alternative të nikotinës

Crystal Evapify

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Kalo në kategori