LAJMI I FUNDIT:

Deportivo La Coruna

106 Artikuj

Festa e golit të vonshëm gati ishte fatale për tifozët e Deportivo La Corunas, shpëtuan mrekullisht pas shembjes së tribunës

Festa e golit të vonshëm gati ishte fatale për tifozët e Deportivo La Corunas, shpëtuan mrekullisht pas shembjes së tribunës

Ndërkombëtare
Cilat janë klubet më të suksesshme në La Liga që nga viti 2000? Vetëm pesë prej tyre nuk kanë rënë nga elita, vetëm katër kanë tituj

Cilat janë klubet më të suksesshme në La Liga që nga viti 2000? Vetëm pesë prej tyre nuk kanë rënë nga elita, vetëm katër kanë tituj

La Liga
Pronarët më të pasur të klubeve sportive: Shefi i Cityt vetëm i teti, ndërsa Abramovich mungon në top-10

Pronarët më të pasur të klubeve sportive: Shefi i Cityt vetëm i teti, ndërsa Abramovich mungon në top-10

Ndërkombëtare
Guti është përgjegjës për njërin ndër asistimet më të mira në histori të futbollit, atë pa shikuar fare

Guti është përgjegjës për njërin ndër asistimet më të mira në histori të futbollit, atë pa shikuar fare

La Liga
Arsenali injoroi rekomandimet e kreut të rekrutimeve për Mustafin dhe Perezin

Arsenali injoroi rekomandimet e kreut të rekrutimeve për Mustafin dhe Perezin

Premier League
Filipe Luis: Nuk e kam ndërruar kurrë fanellën me Messin, sepse doja të fitoja dhe jo të thosha se kam luajtur ndaj tij

Filipe Luis: Nuk e kam ndërruar kurrë fanellën me Messin, sepse doja të fitoja dhe jo të thosha se kam luajtur ndaj tij

Ndërkombëtare
Si dëshmitar, futbollisti i La Corunas tregon se si kurdisen rezultatet në Spanjë

Si dëshmitar, futbollisti i La Corunas tregon se si kurdisen rezultatet në Spanjë

La Liga
Aksion i madh policor në Spanjë: Arrestohen futbollistë e president klubesh për kurdisje të ndeshjeve

Aksion i madh policor në Spanjë: Arrestohen futbollistë e president klubesh për kurdisje të ndeshjeve

La Liga
La Coruna nuk kishte pranuar të paguante 12 milionë euro për Ronaldon

La Coruna nuk kishte pranuar të paguante 12 milionë euro për Ronaldon

La Liga
Tri rikthimet më të mëdha në Ligën e Kampionëve

Tri rikthimet më të mëdha në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Mavraj drejt futbollit spanjoll, po kërkohet nga Deportivo La Coruna

Mavraj drejt futbollit spanjoll, po kërkohet nga Deportivo La Coruna

Bundesliga
Iniesta: Do të doja që këto ndjenja të ishin të përhershme

Iniesta: Do të doja që këto ndjenja të ishin të përhershme

La Liga
La Coruna 2-4 Barcelona, notat e lojtarëve

La Coruna 2-4 Barcelona, notat e lojtarëve

La Liga
Barcelona shpallet kampion i La Ligas pas fitores dhe het-trikut të Messit ndaj La Corunas, festojnë titullin e 25-të në histori

Barcelona shpallet kampion i La Ligas pas fitores dhe het-trikut të Messit ndaj La Corunas, festojnë titullin e 25-të në histori

La Liga
Messi shënon gol të bukur pas asistimit të mrekullueshëm të Suarezit

Messi shënon gol të bukur pas asistimit të mrekullueshëm të Suarezit

La Liga
Coutinho kalon Barçën në epërsi ndaj La Corunas

Coutinho kalon Barçën në epërsi ndaj La Corunas

La Liga
Formacionet zyrtare: La Coruna – Barcelona, katalunasit kërkojnë titullin 

Formacionet zyrtare: La Coruna – Barcelona, katalunasit kërkojnë titullin 

La Liga
Zyrtare: Seedorf bëhet trajner në La Liga, merr drejtimin e La Corunas

Zyrtare: Seedorf bëhet trajner në La Liga, merr drejtimin e La Corunas

La Liga
Notat e lojtarëve: Real Madrid 7-1 La Coruna, CR7 dhe Bale të papërmbajtshëm (Foto)

Notat e lojtarëve: Real Madrid 7-1 La Coruna, CR7 dhe Bale të papërmbajtshëm (Foto)

La Liga
Real Madridi rikthehet te fitoret në La Liga, shkatërron La Corunan (Video)

Real Madridi rikthehet te fitoret në La Liga, shkatërron La Corunan (Video)

La Liga
Ronaldo rikthehet te goli pas disa ndeshjeve në La Liga (Video)

Ronaldo rikthehet te goli pas disa ndeshjeve në La Liga (Video)

La Liga
Bale si në kohët e vjetra, gol fenomenal ndaj Deportivos (Video)

Bale si në kohët e vjetra, gol fenomenal ndaj Deportivos (Video)

La Liga
Nacho barazon rezultatin ndaj La Corunas (Video)

Nacho barazon rezultatin ndaj La Corunas (Video)

La Liga
Formacionet zyrtare: Real Madrid – La Coruna, Mbretërit luajnë për t’iu kthyer fitoreve në La Liga

Formacionet zyrtare: Real Madrid – La Coruna, Mbretërit luajnë për t’iu kthyer fitoreve në La Liga

La Liga