LAJMI I FUNDIT:

Cricket

80 Artikuj

Këto janë sportet e tjera që janë suspenduar shkaku i coronavirusit

Këto janë sportet e tjera që janë suspenduar shkaku i coronavirusit

Ndërkombëtare
Tayna dhe Mozzik sjellin klipin e këngës “Edhe ti”

Tayna dhe Mozzik sjellin klipin e këngës “Edhe ti”

Muzikë
Kush është Cricket – Producenti që qëndron prapa shumë hiteve muzikore shqiptare

Kush është Cricket – Producenti që qëndron prapa shumë hiteve muzikore shqiptare

Egzona Shigjeqi
Tayna vjen me ‘Freestyle’

Tayna vjen me ‘Freestyle’

Muzikë
Nush risjell “A më kujton” të Naser Berishës

Nush risjell “A më kujton” të Naser Berishës

Muzikë
Akoma pëlqehen realizimet e “West Side Family”

Akoma pëlqehen realizimet e “West Side Family”

Muzikë
Udhëtoi nga Afganistani për në Indi për të ndjekur kombëtaren e cricketit, nuk u lejua të futet në hotel për shkak të gjatësisë

Udhëtoi nga Afganistani për në Indi për të ndjekur kombëtaren e cricketit, nuk u lejua të futet në hotel për shkak të gjatësisë

Interesante
Cricket ripërpunon këngën “Mesazhi” të West Side Family

Cricket ripërpunon këngën “Mesazhi” të West Side Family

Muzikë
Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

Muzikë
Cricket ripërpunon këngën “Më fal” të Elita 5

Cricket ripërpunon këngën “Më fal” të Elita 5

Muzikë
Cricket dhe Numen sjellin remiksin e këngës “Ende e dua” të Shyhrete Behlulit

Cricket dhe Numen sjellin remiksin e këngës “Ende e dua” të Shyhrete Behlulit

Muzikë
Samanta publikon klipin e këngës “Ku ma le” me një koreografi interesante

Samanta publikon klipin e këngës “Ku ma le” me një koreografi interesante

Muzikë
Dafina sjell videon e këngës “Rofe”

Dafina sjell videon e këngës “Rofe”

Muzikë
Elinel publikon videoklipin e ri

Elinel publikon videoklipin e ri

Muzikë
Don Phenom publikon klipin e këngës “Ma e mira je”

Don Phenom publikon klipin e këngës “Ma e mira je”

Muzikë
Tayna lanson klipin e “Ring Ring”, thotë se është këngë personale për të

Tayna lanson klipin e “Ring Ring”, thotë se është këngë personale për të

Muzikë
Cricket dhe Yll Limani publikojnë këngën e re “Friday Night”

Cricket dhe Yll Limani publikojnë këngën e re “Friday Night”

Muzikë
Dafina lanson bashkëpunimin me DJ Geek, “Alo” pëlqehet nga fansat e saj

Dafina lanson bashkëpunimin me DJ Geek, “Alo” pëlqehet nga fansat e saj

Muzikë
Yll Limani publikon klipin e këngës “Vaj”

Yll Limani publikon klipin e këngës “Vaj”

Muzikë
Tayna lanson klipin e këngës “Pow Pow”

Tayna lanson klipin e këngës “Pow Pow”

Muzikë
Dafina publikon videon muzikore të këngës “Kurgjo nuk kallxojna”

Dafina publikon videon muzikore të këngës “Kurgjo nuk kallxojna”

Muzikë
Martohet Cricket, publikon imazhet e dasmës në rrjetet sociale

Martohet Cricket, publikon imazhet e dasmës në rrjetet sociale

Yjet
Yll Limani dhe Cricket sjellin “Autumn Leaves”

Yll Limani dhe Cricket sjellin “Autumn Leaves”

Muzikë
Majku dhe Yll Limani lansojnë duetin “Krejt t’i fala”

Majku dhe Yll Limani lansojnë duetin “Krejt t’i fala”

Muzikë