LAJMI I FUNDIT:

Conor Gallagher

49 Artikuj

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Premier League
‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

Premier League
Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Premier League
Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Premier League
Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Premier League
Newcastle kërkon transferimin e tre futbollistëve nga Chelsea

Newcastle kërkon transferimin e tre futbollistëve nga Chelsea

Premier League
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League
Broja mund të luajë rol në transferimin e Gordon te Chelsea

Broja mund të luajë rol në transferimin e Gordon te Chelsea

Premier League
Newcastle i do me çdo kusht Brojën dhe Gallagherin

Newcastle i do me çdo kusht Brojën dhe Gallagherin

Premier League
“Diamanti” i Chelseat: Tifozët blu të ‘çmendur’ pas aftësive të Conor Gallagher – “kjo është si një nënshkrim i ri për ne”

“Diamanti” i Chelseat: Tifozët blu të ‘çmendur’ pas aftësive të Conor Gallagher – “kjo është si një nënshkrim i ri për ne”

Premier League
Conor Gallagher i shokuar se si Manchester City e lejoi Raheem Sterlingun që t’i bashkohet Chelseat

Conor Gallagher i shokuar se si Manchester City e lejoi Raheem Sterlingun që t’i bashkohet Chelseat

Premier League
Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Shkumbin Pireva
Interi dhe Juventusi monitorojnë mesfushorin Conor Gallagher

Interi dhe Juventusi monitorojnë mesfushorin Conor Gallagher

Ndërkombëtare
Nga Mendy te Kante dhe Broja – formacioni i mundshëm i Chelseat në sezonin e ardhshëm nëse mbeten sanksionet ndaj klubit

Nga Mendy te Kante dhe Broja – formacioni i mundshëm i Chelseat në sezonin e ardhshëm nëse mbeten sanksionet ndaj klubit

Premier League
Disa emra befasues pritet të rikthehen te Chelsea sezonin e ardhshëm, Armando Broja në listë

Disa emra befasues pritet të rikthehen te Chelsea sezonin e ardhshëm, Armando Broja në listë

Premier League
Nga Ronaldo te Odegaard dhe Gray: Formacioni me 11-të nënshkrimet më të mira të verës për sezonin 2021/22 në Ligën Premier

Nga Ronaldo te Odegaard dhe Gray: Formacioni me 11-të nënshkrimet më të mira të verës për sezonin 2021/22 në Ligën Premier

Shkumbin Pireva
Formacioni i javës në Ligën Premier me tre yje të Unitedit dhe asnjë nga Liverpooli e City – por tifozët e Chelseat kanë çfarë të shikojnë

Formacioni i javës në Ligën Premier me tre yje të Unitedit dhe asnjë nga Liverpooli e City – por tifozët e Chelseat kanë çfarë të shikojnë

Premier League
Notat e lojtarëve, Man City 0-2 Crystal Palace: Laporte dështim, Gallagher super paraqitje

Notat e lojtarëve, Man City 0-2 Crystal Palace: Laporte dështim, Gallagher super paraqitje

Premier League
Man City turpërohet në shtëpi nga Crystal Palace

Man City turpërohet në shtëpi nga Crystal Palace

Premier League