LAJMI I FUNDIT:
Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

94 Artikuj

Info

Claudio Marchisio është futbollist italian i lindur më 19 janar 1986.

Marchiosi i premton besnikëri Juventusit me vetëm dy fjalë (Foto)

Marchiosi i premton besnikëri Juventusit me vetëm dy fjalë (Foto)

Serie A
Juventusi e konsideron të pashitshëm Marchision

Juventusi e konsideron të pashitshëm Marchision

Serie A
Nxehet situata e Marchisios, lojtari ka kërkuar largimin nga Juventusi – Përveç Milanit edhe Chelsea në garë

Nxehet situata e Marchisios, lojtari ka kërkuar largimin nga Juventusi – Përveç Milanit edhe Chelsea në garë

Serie A
Juventusi i kërkon Milanit dy mesfushorë për Marchision

Juventusi i kërkon Milanit dy mesfushorë për Marchision

Serie A
Milani po mendon transferimin e Marchisios

Milani po mendon transferimin e Marchisios

Serie A
Marchisio: Juve nuk guxon ta humbë një tjetër finale

Marchisio: Juve nuk guxon ta humbë një tjetër finale

Liga e Kampionëve
Edhe zyrtarisht, Marchisio nuk do të luajë kundër Romës

Edhe zyrtarisht, Marchisio nuk do të luajë kundër Romës

Serie A
Allegri shpjegon zgjedhjet e tij taktike

Allegri shpjegon zgjedhjet e tij taktike

Rishikime
Mungesa e Khediras dhe planet e Allegrit për ta zëvendësuar atë

Mungesa e Khediras dhe planet e Allegrit për ta zëvendësuar atë

Rishikime
Si do të dukej Chelsea i Contes nëse do t’i blinte pesë lojtarët që po i kërkon (Foto)

Si do të dukej Chelsea i Contes nëse do t’i blinte pesë lojtarët që po i kërkon (Foto)

Premier League
Chelsea ofertë për Marchision

Chelsea ofertë për Marchision

Premier League
Marchisio: Ndaj Barcelonës, jo për hakmarrje

Marchisio: Ndaj Barcelonës, jo për hakmarrje

Liga e Kampionëve
Marchisio kalon Juven në epërsi (Video)

Marchisio kalon Juven në epërsi (Video)

Serie A
Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Arbios Kryeziu
Marchisio dhe bashkëshortja për pushime në Maldive (Foto)

Marchisio dhe bashkëshortja për pushime në Maldive (Foto)

Yjet
Marchisio: Fitojmë më Milanin, Berlusconi bën shaka

Marchisio: Fitojmë më Milanin, Berlusconi bën shaka

Serie A
Sevilla 1-3 Juventus: Vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Sevilla 1-3 Juventus: Vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Liga e Kampionëve
Juve merr kreun dhe kualifikohet (Video)

Juve merr kreun dhe kualifikohet (Video)

Liga e Kampionëve
Juve e barazon rezultatin (Video)

Juve e barazon rezultatin (Video)

Liga e Kampionëve
Witsel: Këta janë dy lojtarët më të mirë te Juve

Witsel: Këta janë dy lojtarët më të mirë te Juve

Serie A
Juve 1-1 Lyon: Vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Juve 1-1 Lyon: Vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Liga e Kampionëve
Marchisio: Ky është rivali ynë më i madh për titull

Marchisio: Ky është rivali ynë më i madh për titull

Serie A
Kthimi i Marchisios i ka gëzuar të gjithë te Juve

Kthimi i Marchisios i ka gëzuar të gjithë te Juve

Serie A
Juve 4-1 Sampdoria: Vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Juve 4-1 Sampdoria: Vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Serie A