LAJMI I FUNDIT:
Christian Eriksen

Christian Eriksen

474 Artikuj

Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Premier League
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Eriksen tanimë e di se në cilën skuadër do të luaj nga sezoni i ri

Eriksen tanimë e di se në cilën skuadër do të luaj nga sezoni i ri

Premier League
Ylli i Man United mban bisedime sekrete me gjigantin evropian, afër largimit nga “Old Trafford” pas dy vitesh

Ylli i Man United mban bisedime sekrete me gjigantin evropian, afër largimit nga “Old Trafford” pas dy vitesh

Premier League
Ten Hag emëron lojtarin më të zgjuar në skuadrën e Man United

Ten Hag emëron lojtarin më të zgjuar në skuadrën e Man United

Premier League
E kishte kaluar vet një situatë të tillë, Eriksen këshillon kapitenin e Lutonit që pësoi sulm në zemër

E kishte kaluar vet një situatë të tillë, Eriksen këshillon kapitenin e Lutonit që pësoi sulm në zemër

Premier League
Thellohet kriza e lëndimeve tek Man United, “Djajtë e Kuq” humbasin edhe dy lojtarë tjerë

Thellohet kriza e lëndimeve tek Man United, “Djajtë e Kuq” humbasin edhe dy lojtarë tjerë

Premier League
Christian Eriksen tregon dy problemet kryesore të Manchester United pas fillimit të tmerrshëm të sezonit

Christian Eriksen tregon dy problemet kryesore të Manchester United pas fillimit të tmerrshëm të sezonit

Premier League
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
Bayern Munich 4-3 Man Utd, notat e lojtarëve

Bayern Munich 4-3 Man Utd, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Eriksen thotë se Unitedit i duhet pak fat për të kaluar krizën

Eriksen thotë se Unitedit i duhet pak fat për të kaluar krizën

Premier League
Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Nga parajsa në ferr: Gjenerata që ishte e destinuar të dominonte futbollin

Shkumbin Pireva
Bleacher Report para 11 vitesh kishte zgjedhur 15 talentët më të mëdhenj të futbollit në botë – në mesin e emrave edhe një shqiptar

Bleacher Report para 11 vitesh kishte zgjedhur 15 talentët më të mëdhenj të futbollit në botë – në mesin e emrave edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
“Gjithmonë njësoj” – Eriksen reagon ndaj tifozëve të Man United që protestojnë kundër Glazers

“Gjithmonë njësoj” – Eriksen reagon ndaj tifozëve të Man United që protestojnë kundër Glazers

Premier League
Statistikat tregojnë se Manchester United mund të gabojë me transferimin e Mount

Statistikat tregojnë se Manchester United mund të gabojë me transferimin e Mount

Premier League
Christian Eriksen zbulon se çfarë bëri për ta nervozuar Cristiano Ronaldon: Nuk ishte aspak i qetë

Christian Eriksen zbulon se çfarë bëri për ta nervozuar Cristiano Ronaldon: Nuk ishte aspak i qetë

Premier League
Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

Man Unitedit pritet të ketë deri në pesë mungesa në ndeshjen e dytë me Barcelonën

La Liga
Manchester United pesë muaj pa Eriksenin

Manchester United pesë muaj pa Eriksenin

Premier League
Eriksen: Nuk kam folur me Ronaldon për javë të tëra

Eriksen: Nuk kam folur me Ronaldon për javë të tëra

Premier League
Një rikthim që është futur në histori të futbollit: Nga një njeri pothuajse i vdekur, tek një lojtar pjesëmarrës në Kupën e Botës në vetëm 18 muaj

Një rikthim që është futur në histori të futbollit: Nga një njeri pothuajse i vdekur, tek një lojtar pjesëmarrës në Kupën e Botës në vetëm 18 muaj

Driton Gajraku
Interi zbulon se sa pagoi UEFA për Eriksenin shkaku i arrestit kardiak

Interi zbulon se sa pagoi UEFA për Eriksenin shkaku i arrestit kardiak

Serie A
Të gjithë po flasin për paraqitjen brilante të Eriksenit ndaj Francës

Të gjithë po flasin për paraqitjen brilante të Eriksenit ndaj Francës

Përfaqësueset
Jo vetëm Casemiro e Antony – Manchester United do të tentojë edhe blerje të tjera në ditët e fundit

Jo vetëm Casemiro e Antony – Manchester United do të tentojë edhe blerje të tjera në ditët e fundit

Premier League
Unitedi publikon numrin e Eriksenit dhe atë të Martinez

Unitedi publikon numrin e Eriksenit dhe atë të Martinez

Premier League