LAJMI I FUNDIT:

Carlos Sainz Jr

12 Artikuj

Renditja në Formula 1 pas Çmimit të Madh të Hungarisë: Versttappen vazhdon të krijojë diferencë

Renditja në Formula 1 pas Çmimit të Madh të Hungarisë: Versttappen vazhdon të krijojë diferencë

Formula 1
Max Verstappen fenomenal, me një super strategji fiton Çmimin e Madh të Hungarisë edh pse e nisi nga pozita e 10-të

Max Verstappen fenomenal, me një super strategji fiton Çmimin e Madh të Hungarisë edh pse e nisi nga pozita e 10-të

Formula 1
George Russell për herë të parë në karrierë fiton ‘pole position’, Sainz dhe Leclerc në pozitat dy dhe tre

George Russell për herë të parë në karrierë fiton ‘pole position’, Sainz dhe Leclerc në pozitat dy dhe tre

Formula 1
Skenë e frikshme në Çmimin e Madh të Austrisë, makina e pilotit në Formula 1 kaplohet nga flakët

Skenë e frikshme në Çmimin e Madh të Austrisë, makina e pilotit në Formula 1 kaplohet nga flakët

Formula 1
Carlos Sainz fiton Çmimin e Madh të Britanisë – ngjitet për herë të parë në karrierë në shkallën më të lartë të podiumit të Formula 1

Carlos Sainz fiton Çmimin e Madh të Britanisë – ngjitet për herë të parë në karrierë në shkallën më të lartë të podiumit të Formula 1

Formula 1
‘Kur e blen Ibrahimovicin, blen një Ferrari’ – Zlatan takon pilotët Leclerc e Sainz dhe teston veturën e re 296 GTB

‘Kur e blen Ibrahimovicin, blen një Ferrari’ – Zlatan takon pilotët Leclerc e Sainz dhe teston veturën e re 296 GTB

Ndërkombëtare
Dhjetë shoferët më të mirë të vitit 2021 në Formula 1, Verstappen mposht Hamiltonin edhe në këtë garë

Dhjetë shoferët më të mirë të vitit 2021 në Formula 1, Verstappen mposht Hamiltonin edhe në këtë garë

Shkumbin Pireva
Ronaldo nuk shkoi në stërvitje pas humbjes së Juves nga Milani, në vend të kësaj bleu një Ferrari në vlerë prej 1.6 milion euro

Ronaldo nuk shkoi në stërvitje pas humbjes së Juves nga Milani, në vend të kësaj bleu një Ferrari në vlerë prej 1.6 milion euro

Ndërkombëtare
Viti 2020 në Formula 1: 13 gjërat që arritën t’i mësonin adhuruesit e garës më të shpejtë automobilistike në botë

Viti 2020 në Formula 1: 13 gjërat që arritën t’i mësonin adhuruesit e garës më të shpejtë automobilistike në botë

Formula 1
Carlos Sainz Jr. transferohet te Renault në 2018

Carlos Sainz Jr. transferohet te Renault në 2018

Formula 1
Çmimi i Madh i Monakos – Notat e pilotëve të Formula 1

Çmimi i Madh i Monakos – Notat e pilotëve të Formula 1

Formula 1
Renault afër që të sigurojë shërbimet e Nico Hulkenberg

Renault afër që të sigurojë shërbimet e Nico Hulkenberg

Formula 1