LAJMI I FUNDIT:

Burgu i Idrizovës

110 Artikuj

Lloga viziton të burgosurit në Idrizovë: Kushtet e mjerueshme dhe jashtë standardeve imponojnë nevojën për amnisti

Lloga viziton të burgosurit në Idrizovë: Kushtet e mjerueshme dhe jashtë standardeve imponojnë nevojën për amnisti

Maqedonia e Veriut
Ende nuk dihet mënyra e arratisjes së tre të burgosurve në burgun e Idrizovës

Ende nuk dihet mënyra e arratisjes së tre të burgosurve në burgun e Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Arratisen tre të burgosur nga burgu i Idrizovës, kapen nga policia

Arratisen tre të burgosur nga burgu i Idrizovës, kapen nga policia

Maqedonia e Veriut
Kuvendi vazhdon gjendjen e krizës në burgun e Idrizovës

Kuvendi vazhdon gjendjen e krizës në burgun e Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Burgu i Idrizovës: Do të punësohen 100 gardian të rinj!

Burgu i Idrizovës: Do të punësohen 100 gardian të rinj!

Maqedonia e Veriut
Dy të burgosur gjenden të vdekur në burgun e Idrizovës

Dy të burgosur gjenden të vdekur në burgun e Idrizovës

Kronikë e Zezë
Gjendet i vdekur një i burgosur në burgun e Idrizovës

Gjendet i vdekur një i burgosur në burgun e Idrizovës

Kronikë e Zezë
Arratisen dy të burgosur nga Idrizova, kapen nga policia dhe zbulohet identiteti i tyre!

Arratisen dy të burgosur nga Idrizova, kapen nga policia dhe zbulohet identiteti i tyre!

Kronikë e Zezë
I mundësoi arratisjen të burgosurit, kallëzim penal për policin 47 vjeç nga Shkupi

I mundësoi arratisjen të burgosurit, kallëzim penal për policin 47 vjeç nga Shkupi

Maqedonia e Veriut
Tuneli 40 metrosh në burgun e Idrizovës, pezullohen nga puna disa gardian

Tuneli 40 metrosh në burgun e Idrizovës, pezullohen nga puna disa gardian

Maqedonia e Veriut
Aksioni policor në burgun e Idrizovës, disa të burgosur përfundojnë në spital

Aksioni policor në burgun e Idrizovës, disa të burgosur përfundojnë në spital

Maqedonia e Veriut
Pas kontrolleve të njësisë speciale, disa të burgosur të Idrizovës kërkojnë ndihmë mjekësore

Pas kontrolleve të njësisë speciale, disa të burgosur të Idrizovës kërkojnë ndihmë mjekësore

Maqedonia e Veriut
Forcat speciale bastisin burgun e Idrizovës

Forcat speciale bastisin burgun e Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Digjet vetura e zv. drejtorit të burgut të Idrizovës

Digjet vetura e zv. drejtorit të burgut të Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Avokati i Popullit: Të miturit do të zhvendosen nga burgu i “Idrizovës”

Avokati i Popullit: Të miturit do të zhvendosen nga burgu i “Idrizovës”

Maqedonia e Veriut
Vijojnë hetimet për tunelin në burgun e Idrizovës

Vijojnë hetimet për tunelin në burgun e Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Detaje të reja për tunelin e zbuluar në burgun e Idrizovës

Detaje të reja për tunelin e zbuluar në burgun e Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Qeveria shkarkon drejtorin e burgut të Idrizovës

Qeveria shkarkon drejtorin e burgut të Idrizovës

Maqedonia e Veriut
Në burgun e Idrizovës është hapur tunel, të burgosurit kanë planifikuar arratisje si në filma

Në burgun e Idrizovës është hapur tunel, të burgosurit kanë planifikuar arratisje si në filma

Maqedonia e Veriut
Përleshje fizike mes dy grupeve në burgun e Idrizovës, MPB jep detajet

Përleshje fizike mes dy grupeve në burgun e Idrizovës, MPB jep detajet

Kronikë e Zezë
Arratisjet nga burgu bëhen përditshmëri, OBRM-PDUKM thotë se të arratisurit janë të afërt me pushtetin

Arratisjet nga burgu bëhen përditshmëri, OBRM-PDUKM thotë se të arratisurit janë të afërt me pushtetin

Politikë
Ende po hetohet arratisja e të burgosurit nga Idrizova

Ende po hetohet arratisja e të burgosurit nga Idrizova

Maqedonia e Veriut
Arratisja nga burgu i Idrizovës, paralajmërohen shkarkime të reja

Arratisja nga burgu i Idrizovës, paralajmërohen shkarkime të reja

Maqedonia e Veriut
Qeveria e RMV-së emëron u.d drejtor të Burgut të Idrizovës

Qeveria e RMV-së emëron u.d drejtor të Burgut të Idrizovës

Maqedonia e Veriut