LAJMI I FUNDIT:

Bologna

537 Artikuj

E kryer: Arsenali arrin marrëveshje me Bolognan për Calafiorin

E kryer: Arsenali arrin marrëveshje me Bolognan për Calafiorin

Premier League
Transferimi i Calafiorit tek Arsenali po hetohet nga avokatët – shkak dy klube të tjera

Transferimi i Calafiorit tek Arsenali po hetohet nga avokatët – shkak dy klube të tjera

Ndërkombëtare
Albian Hajdari gati ta bëjë hapin e madh në karrierë: Oferta nga Serie A, Ligue 1 dhe Bundesliga

Albian Hajdari gati ta bëjë hapin e madh në karrierë: Oferta nga Serie A, Ligue 1 dhe Bundesliga

Ndërkombëtare
Arsenali arrin marrëveshje me Bolognan për transferimin e Calafiorit, zbulohen të gjitha detajet

Arsenali arrin marrëveshje me Bolognan për transferimin e Calafiorit, zbulohen të gjitha detajet

Premier League
Shefi i Bolognës dha një përgjigje brutale me tri fjalë kur u pyet për transferimin e Calafiorit tek Arsenali

Shefi i Bolognës dha një përgjigje brutale me tri fjalë kur u pyet për transferimin e Calafiorit tek Arsenali

Serie A
Kthesë e çuditshme në sagën e stërzgjatur Arsenal – Calafiori

Kthesë e çuditshme në sagën e stërzgjatur Arsenal – Calafiori

Premier League
Para dhe një futbollist, Bologna refuzon një tjetër ofertë të Arsenalit për Calafiorin

Para dhe një futbollist, Bologna refuzon një tjetër ofertë të Arsenalit për Calafiorin

Premier League
Transferimi i Zirkzee te Man Utd shkon në 61 milionë euro, parat ndahen në tri pjesë

Transferimi i Zirkzee te Man Utd shkon në 61 milionë euro, parat ndahen në tri pjesë

Premier League
E kryer, Joshua Zirkzee kalon te Manchester United

E kryer, Joshua Zirkzee kalon te Manchester United

Premier League
Zbulohen detajet e marrëveshjes së Joshua Zirkzee me Man Utd

Zbulohen detajet e marrëveshjes së Joshua Zirkzee me Man Utd

Premier League
Çfarë po ndodh mes Arsenalit dhe Calafiorit? Fabrizio Romano me përditësim të rëndësishëm

Çfarë po ndodh mes Arsenalit dhe Calafiorit? Fabrizio Romano me përditësim të rëndësishëm

Premier League
I dha fund aventurës me Dortmundin, Hummels mund ta vazhdojë karrierën në Serie A

I dha fund aventurës me Dortmundin, Hummels mund ta vazhdojë karrierën në Serie A

Ndërkombëtare
Pse transferimi i Calafiorit në Arsenal nuk është ende i kryer?

Pse transferimi i Calafiorit në Arsenal nuk është ende i kryer?

Premier League
Calafiori drejt Londrës, Arsenali bën ofertën më të lartë për italianin

Calafiori drejt Londrës, Arsenali bën ofertën më të lartë për italianin

Serie A
Ka një arsyeje të fortë pse Man Utd është favorit për të nënshkruar me Joshua Zirkzee

Ka një arsyeje të fortë pse Man Utd është favorit për të nënshkruar me Joshua Zirkzee

Serie A
Sensacioni i Euro 2024 drejtë Ligës Premier: Katër top klube me oferta për Calafiorin

Sensacioni i Euro 2024 drejtë Ligës Premier: Katër top klube me oferta për Calafiorin

Premier League
Zbulohen dy objektivat e Real Madridit për të zëvendësuar Nachon, njëri po shkëlqen në Euro 2024

Zbulohen dy objektivat e Real Madridit për të zëvendësuar Nachon, njëri po shkëlqen në Euro 2024

La Liga
Po shkëlqen me Zvicrën, Man Utd tenton transferimin e sulmuesit

Po shkëlqen me Zvicrën, Man Utd tenton transferimin e sulmuesit

Premier League
Liverpooli mund ta përdorë lojtarin e harruar në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Euro 2024

Liverpooli mund ta përdorë lojtarin e harruar në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Euro 2024

Premier League
Skuadrat italiane do ta ndjekin nga afër Mario Mitajn në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë

Skuadrat italiane do ta ndjekin nga afër Mario Mitajn në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë

Serie A
Dy klube italiane interesohen për shërbimet e Mario Mitaj

Dy klube italiane interesohen për shërbimet e Mario Mitaj

Serie A
Nëse Calafiori nuk arrihet, Juventus ka si alternativ B mbrojtësin e Arsenalit

Nëse Calafiori nuk arrihet, Juventus ka si alternativ B mbrojtësin e Arsenalit

Premier League
Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Top 20 klubet me më së shumti përfaqësues në Euro 2024 – Vendi i parë ndahet nga një angleze dhe një italiane

Ndërkombëtare
Jo vetëm Milani, Armando Broja përfshihet edhe në listën e ngushtë të dëshirave të Bolognës

Jo vetëm Milani, Armando Broja përfshihet edhe në listën e ngushtë të dëshirave të Bolognës

Serie A


mob5