LAJMI I FUNDIT:

Bologna

435 Artikuj

Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Serie A
Roma ndalet nga Bologna

Roma ndalet nga Bologna

Serie A
Formacionet zyrtare: Romës i duhet me patjetër fitorja ndaj Bolognas

Formacionet zyrtare: Romës i duhet me patjetër fitorja ndaj Bolognas

Serie A
Nëse nuk do të isha futbollist, do të isha trafikant – organizova një orgji para një ndeshjeje”, rrëfimi i Gary Medel për ferrin që ka përjetuar ndër vite

Nëse nuk do të isha futbollist, do të isha trafikant – organizova një orgji para një ndeshjeje”, rrëfimi i Gary Medel për ferrin që ka përjetuar ndër vite

Serie A
Deklarata e Milik për humbjen e penalltisë ndaj Bolognas

Deklarata e Milik për humbjen e penalltisë ndaj Bolognas

Serie A
Zhgënjen Juventusi, ndalet nga Bologna

Zhgënjen Juventusi, ndalet nga Bologna

Serie A
Formacionet zyrtare: Juventusi synon tri pikë ndaj Bolognas

Formacionet zyrtare: Juventusi synon tri pikë ndaj Bolognas

Serie A
Milani shqyrton transferimin e sulmuesit Arnautovic

Milani shqyrton transferimin e sulmuesit Arnautovic

Serie A
Bologna 1-1 Milan, notat e lojtarëve

Bologna 1-1 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Milani nuk arrin më shumë se një barazim te Bologna

Milani nuk arrin më shumë se një barazim te Bologna

Serie A
Milani para një udhëtimi të vështirë te Bologna, formacionet zyrtare

Milani para një udhëtimi të vështirë te Bologna, formacionet zyrtare

Serie A
Interi etiketon katër trajnerë si pasues të mundshëm të Inzaghit

Interi etiketon katër trajnerë si pasues të mundshëm të Inzaghit

Serie A
Thiago Motta është gati për klubet e mëdha italiane dhe PSG-në

Thiago Motta është gati për klubet e mëdha italiane dhe PSG-në

Ndërkombëtare
Bologna 1-0 Inter, notat e lojtarëve – Dështuan Lukaku e Dumfries

Bologna 1-0 Inter, notat e lojtarëve – Dështuan Lukaku e Dumfries

Serie A
Interi mposhtet nga Bologna

Interi mposhtet nga Bologna

Serie A
Interi luan për fitoren e radhës në udhëtim te Bologna, formacionet zyrtare

Interi luan për fitoren e radhës në udhëtim te Bologna, formacionet zyrtare

Serie A
Gjashtë klube të tjera të Serie A janë të përfshira në rastin e fitimeve kapitale të Juventusit

Gjashtë klube të tjera të Serie A janë të përfshira në rastin e fitimeve kapitale të Juventusit

Serie A
Paris Saint-Germain dhe Interi po ndjekin me vëmendje punën e Thiago Mottas te Bologna

Paris Saint-Germain dhe Interi po ndjekin me vëmendje punën e Thiago Mottas te Bologna

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Serie A
Roma kryen detyrën ndaj Bolognas

Roma kryen detyrën ndaj Bolognas

Serie A
Roma kërkon fitoren ndaj Bolognas – formacionet zyrtare

Roma kërkon fitoren ndaj Bolognas – formacionet zyrtare

Serie A
Arnautovic: Man Utd nuk kishte para të mjaftueshme për të më blerë

Arnautovic: Man Utd nuk kishte para të mjaftueshme për të më blerë

Premier League
Inter 6-1 Bologna, notat e lojtarëve

Inter 6-1 Bologna, notat e lojtarëve

Serie A
Interi “shfryhet” te Bologna, fiton me goleadë

Interi “shfryhet” te Bologna, fiton me goleadë

Serie A