LAJMI I FUNDIT:

Benfica

622 Artikuj

Super oferta e Chelseat për të nënshkruar me Antonio Silvan

Super oferta e Chelseat për të nënshkruar me Antonio Silvan

Premier League
Juventusi është gati të shesë dy lojtarë për të financuar blerjen prej 70 milionë eurosh

Juventusi është gati të shesë dy lojtarë për të financuar blerjen prej 70 milionë eurosh

Serie A
Ratcliffe me transferim 100 milionësh te Manchester United

Ratcliffe me transferim 100 milionësh te Manchester United

Premier League
Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Liga e Evropës
Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës
Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare
Real Madridi po fiton para të majme nga akademia – dallimi me Barcelonën jashtëzakonisht i madh

Real Madridi po fiton para të majme nga akademia – dallimi me Barcelonën jashtëzakonisht i madh

Ndërkombëtare
Çfarë do të bëjë Juventusi me top talentin Yildiz?

Çfarë do të bëjë Juventusi me top talentin Yildiz?

Serie A
“Ai më mësoi se si ta shikoja lojën”, Ruben Dias përmend personin që pati ndikimin më të madh në karrierën e tij

“Ai më mësoi se si ta shikoja lojën”, Ruben Dias përmend personin që pati ndikimin më të madh në karrierën e tij

Premier League
Chelsea ofron kartonin e Armando Brojës, si pjesë e marrëveshjes për yllin e Benficas

Chelsea ofron kartonin e Armando Brojës, si pjesë e marrëveshjes për yllin e Benficas

Premier League
Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Liga e Evropës
‘Çmenduria’ e Angel di Marias: Shënon gol nga korneri

‘Çmenduria’ e Angel di Marias: Shënon gol nga korneri

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Liga e Kampionëve
Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Ndërkombëtare
Joao Mario refuzoi të merrte me vete topin me të cilin shënoi het-trik ndaj Interit

Joao Mario refuzoi të merrte me vete topin me të cilin shënoi het-trik ndaj Interit

Liga e Kampionëve
Gjashtë gola, shumë spektakël – por pa fitues sfida mes Benficës dhe Interit

Gjashtë gola, shumë spektakël – por pa fitues sfida mes Benficës dhe Interit

Liga e Kampionëve
Sot fillon java e futsallit në kryeqytet, Prishtina 01 nis garat në Elite Raund të Ligës së Kampionëve

Sot fillon java e futsallit në kryeqytet, Prishtina 01 nis garat në Elite Raund të Ligës së Kampionëve

Futsall
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Liga e Kampionëve
U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

Serie A
Koreografi e paparë për nder të Palestinës: Tifozët në Spanjë kishin veshur rroba “të përgjakura”

Koreografi e paparë për nder të Palestinës: Tifozët në Spanjë kishin veshur rroba “të përgjakura”

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve rikthehet pas një pauze, tetë ndeshje interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve rikthehet pas një pauze, tetë ndeshje interesante në program për tu zhvilluar

Liga e Kampionëve
Nga Bellingham te Pedri dhe Wirtz – Futbollistët nën 21 vjeç me vlerën më të lartë në treg

Nga Bellingham te Pedri dhe Wirtz – Futbollistët nën 21 vjeç me vlerën më të lartë në treg

Ndërkombëtare
Inzaghi zbulon se çfarë u tha lojtarëve të Interit në pjesën e parë kundër Benficas

Inzaghi zbulon se çfarë u tha lojtarëve të Interit në pjesën e parë kundër Benficas

Liga e Kampionëve