LAJMI I FUNDIT:
Antonio Rudiger

Antonio Rudiger

258 Artikuj

Info

Antonio Rudiger është futbollist gjerman i lindur më 3 mars 1993.

Lothar Matthaus parashikon fituesin e Kupës së Botës, atë të Ligës së Kampionëve, vdekja e Maradonës, mesfushori më i mirë dhe shumë gjëra të tjera

Lothar Matthaus parashikon fituesin e Kupës së Botës, atë të Ligës së Kampionëve, vdekja e Maradonës, mesfushori më i mirë dhe shumë gjëra të tjera

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Formacioni më i mirë i UEFA për Ligën e Kampionëve ka rrjedhur në media – dominojnë Real Madridi dhe Liverpooli, mungon Mo Salah

Liga e Kampionëve
Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Ndërkombëtare
Ancelotti paralajmëron se Rudiger mund të luajë në pozicionin që nuk ka luajtur kurrë më parë

Ancelotti paralajmëron se Rudiger mund të luajë në pozicionin që nuk ka luajtur kurrë më parë

La Liga
Araujo e mposhti Rudigerin në të gjitha mënyrat në El Clasico, nga dueli i shpejtësisë tek ai i forcës

Araujo e mposhti Rudigerin në të gjitha mënyrat në El Clasico, nga dueli i shpejtësisë tek ai i forcës

Shkumbin Pireva
Rudiger ‘pa kontroll’ në stërvitje, ndërhyrja ndaj Hazardit ishte brutale

Rudiger ‘pa kontroll’ në stërvitje, ndërhyrja ndaj Hazardit ishte brutale

La Liga
Real Madridi po siguron të ardhmen e tyre, ekipi i mbushur me talentë të mëdhenj dhe kontrata afatgjate

Real Madridi po siguron të ardhmen e tyre, ekipi i mbushur me talentë të mëdhenj dhe kontrata afatgjate

La Liga
Rudiger prezantohet te Real Madridi: Jam i lumtur që jam këtu

Rudiger prezantohet te Real Madridi: Jam i lumtur që jam këtu

La Liga
Dhjetë transferimet që kanë ndodhur në këtë afat kalimtar dhe mund t’iu kenë ikur

Dhjetë transferimet që kanë ndodhur në këtë afat kalimtar dhe mund t’iu kenë ikur

Ndërkombëtare
“Operacioni fshesa”, Tuchel pritet të bëjë spastrim masiv te Chelsea

“Operacioni fshesa”, Tuchel pritet të bëjë spastrim masiv te Chelsea

Premier League
Zgjidhen lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominojnë emrat nga Liverpooli dhe Man City

Zgjidhen lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominojnë emrat nga Liverpooli dhe Man City

Shkumbin Pireva
Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Shkumbin Pireva
“Jam i emocionuar, mezi pres të luaj për këtë klub të madh”, fjalët e para të Rudiger si lojtar i Real Madridit

“Jam i emocionuar, mezi pres të luaj për këtë klub të madh”, fjalët e para të Rudiger si lojtar i Real Madridit

La Liga
Zyrtare: Antonio Rudiger, lojtar i ri i Real Madridit

Zyrtare: Antonio Rudiger, lojtar i ri i Real Madridit

La Liga
UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

UEFA publikon formacionin e sezonit 2021/22 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Real Madridi gjatë kësaj jave pritet t’i prezantojë dy transferimet e para

Real Madridi gjatë kësaj jave pritet t’i prezantojë dy transferimet e para

La Liga
“Chelsea do të jetë gjithmonë në zemrën time”, Rudiger konfirmon largimin

“Chelsea do të jetë gjithmonë në zemrën time”, Rudiger konfirmon largimin

Premier League
Bayerni tentoi me një ofertë në orët e fundit për Rudiger, por gjermani tanimë kishte nënshkruar me Real Madridin

Bayerni tentoi me një ofertë në orët e fundit për Rudiger, por gjermani tanimë kishte nënshkruar me Real Madridin

Bundesliga
Antonio Rudiger lojtar i Real Madridit, dalin detajet e marrëveshjes

Antonio Rudiger lojtar i Real Madridit, dalin detajet e marrëveshjes

La Liga
Detajet e kontratës së Rudiger me Real Madridin, miliona euro nga Los Blancos do të fitojnë edhe agjentët e gjermanit

Detajet e kontratës së Rudiger me Real Madridin, miliona euro nga Los Blancos do të fitojnë edhe agjentët e gjermanit

Premier League
Përgjigjja plot stil e Ancelottit kur u pyet për ardhjen e Rudiger te Real Madridi

Përgjigjja plot stil e Ancelottit kur u pyet për ardhjen e Rudiger te Real Madridi

Liga e Kampionëve
Tuchel e pranon se Rudiger do të jetë një humbje e madhe për Chelsean

Tuchel e pranon se Rudiger do të jetë një humbje e madhe për Chelsean

Premier League
Jorginho: Do të na mungojë Rudiger

Jorginho: Do të na mungojë Rudiger

Premier League
Dalin detajet e kontratës së Rudigerit te Real Madridi – pasurohet edhe më shumë gjermani

Dalin detajet e kontratës së Rudigerit te Real Madridi – pasurohet edhe më shumë gjermani

Premier League