LAJMI I FUNDIT:
Andres Iniesta

Andres Iniesta

358 Artikuj

Info

Andres Iniesta është futbollist spanjoll i lindur më 11 maj 1984.

“Doja të shihja vetëm gjëra që lidhen me vdekjen, nuk është për të çmendurit”, historitë e disa yjeve botërore që kanë vuajtur nga depresioni

“Doja të shihja vetëm gjëra që lidhen me vdekjen, nuk është për të çmendurit”, historitë e disa yjeve botërore që kanë vuajtur nga depresioni

Ndërkombëtare
Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Ndërkombëtare
Iniesta zbulon se çfarë e bënë Ancelottin një trajner të jashtëzakonshëm

Iniesta zbulon se çfarë e bënë Ancelottin një trajner të jashtëzakonshëm

Ndërkombëtare
Andres Iniesta arrin 1000 ndeshje si futbollist – ka një gjë që ai nuk e ka bërë kurrë gjatë kësaj periudhe

Andres Iniesta arrin 1000 ndeshje si futbollist – ka një gjë që ai nuk e ka bërë kurrë gjatë kësaj periudhe

Ligat tjera
Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare –luajti me Messin, Iniestën dhe të tjerët

Ish-sulmuesi i Barcelonës mund të detyrohet të pensionohet në moshën 30-vjeçare –luajti me Messin, Iniestën dhe të tjerët

Ndërkombëtare
Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Shkumbin Pireva
Nga ish-lojtari i harruar i Arsenalit, te ish-ylli i Man United që drejton një agjenci miliardash, gjashtë ish-futbollistët më të pasur në botë

Nga ish-lojtari i harruar i Arsenalit, te ish-ylli i Man United që drejton një agjenci miliardash, gjashtë ish-futbollistët më të pasur në botë

Ndërkombëtare
Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Lionel Messi ka emëruar 10 bashkëlojtarët e tij të preferuar gjatë gjithë karrierës së tij

Shkumbin Pireva
Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Inteligjenca Artificiale renditi lojtarët më ‘vendimtar’ në histori, vendi i parë nuk i takon as Messit dhe as Ronaldos

Shkumbin Pireva
Leo Messi zbulon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur në klube – përbuz emra si Henry dhe Pique

Leo Messi zbulon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur në klube – përbuz emra si Henry dhe Pique

La Liga
Inteligjenca artificiale krijon skuadrën më të mirë në histori të futbollit me pesë lojtarë

Inteligjenca artificiale krijon skuadrën më të mirë në histori të futbollit me pesë lojtarë

Ndërkombëtare
Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Nga Ronaldinho dhe Neymar te Iniesta, Mbappe dhe shumë yje tjerë – reagimet për fitimin e Topit të Artë nga Messi

Ndërkombëtare
Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Cilët futbollistë do ta kishin fituar ‘Topin e Artë’ nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Andres Iniesta u pyet nëse mos fitimi i Topit të Artë në vitin 2010 ishte i padrejtë

Andres Iniesta u pyet nëse mos fitimi i Topit të Artë në vitin 2010 ishte i padrejtë

Ndërkombëtare
“Skanon më mirë se Xavi dhe Iniesta”, shikoni më nga afër se si funksionon truproja e Messit

“Skanon më mirë se Xavi dhe Iniesta”, shikoni më nga afër se si funksionon truproja e Messit

Ndërkombëtare
Iniesta nuk e ndjek Messin te Inter Miami, zyrtarizohet te skuadra arabe

Iniesta nuk e ndjek Messin te Inter Miami, zyrtarizohet te skuadra arabe

Ndërkombëtare
David Beckham dizajnon një ‘Inter Barcelona’

David Beckham dizajnon një ‘Inter Barcelona’

Ligat tjera
‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

Sport
Lista e lojtarëve që do të kishin fituar Topin e Artë nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Lista e lojtarëve që do të kishin fituar Topin e Artë nëse nuk do të ekzistonin Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
‘Zgjodhi opsionin më të mirë për të’ – Iniesta komenton vendimin e Messit për të mos u kthyer te Barca

‘Zgjodhi opsionin më të mirë për të’ – Iniesta komenton vendimin e Messit për të mos u kthyer te Barca

La Liga
Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Andres Iniesta largohet nga Vissel Kobe me lot në sy, por përjashton pensionimin edhe pse 39-vjeçar

Andres Iniesta largohet nga Vissel Kobe me lot në sy, por përjashton pensionimin edhe pse 39-vjeçar

Ligat tjera
‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

Ndërkombëtare