LAJMI I FUNDIT:

Al Nassr

438 Artikuj

Cristiano Ronaldo e nis 2024-ën me gol të jashtëzakonshëm dhe festë të re, të gjithë do ta kopjojnë atë

Cristiano Ronaldo e nis 2024-ën me gol të jashtëzakonshëm dhe festë të re, të gjithë do ta kopjojnë atë

Ndërkombëtare
Sauditët ndëshkuan në mënyrë drakonike futbollistët për rebelimin ndaj Mancinit, më së keqi e pësoi bashkëlojtari i Ronaldos

Sauditët ndëshkuan në mënyrë drakonike futbollistët për rebelimin ndaj Mancinit, më së keqi e pësoi bashkëlojtari i Ronaldos

Ndërkombëtare
Ronaldo bëri gjestin më të shëmtuar ndonjëherë, fshiu organet gjenitale me fanellën e kundërshtarit

Ronaldo bëri gjestin më të shëmtuar ndonjëherë, fshiu organet gjenitale me fanellën e kundërshtarit

Ndërkombëtare
Messi është dukshëm përpara me përqindje ndaj Ronaldos kur bëhet fjalë për çmimin e lojtarit të ndeshjes

Messi është dukshëm përpara me përqindje ndaj Ronaldos kur bëhet fjalë për çmimin e lojtarit të ndeshjes

Ndërkombëtare
Tjetër çmenduri arabe, Al Nassr përgatitë 50 milionë euro në vit për yllin e Man Utd

Tjetër çmenduri arabe, Al Nassr përgatitë 50 milionë euro në vit për yllin e Man Utd

Premier League
Nga i pari te Sportingi deri te Al Nassr, del video me të gjithë golat e Ronaldos në karrierë – Duhet t’i keni 3 orë kohë për t’i parë

Nga i pari te Sportingi deri te Al Nassr, del video me të gjithë golat e Ronaldos në karrierë – Duhet t’i keni 3 orë kohë për t’i parë

Ndërkombëtare
Ia drejtoi gjashtë gishta për t’ia treguar rezultatin, sheiku provokoi Messin kur hyri në lojë ndaj Al Nassr

Ia drejtoi gjashtë gishta për t’ia treguar rezultatin, sheiku provokoi Messin kur hyri në lojë ndaj Al Nassr

Ndërkombëtare
Al Nassr shkatërron Inter Miamin: Messi u inkuadrua në minutat e fundit, Ronaldo shikonte me dëfrim nga tribunat

Al Nassr shkatërron Inter Miamin: Messi u inkuadrua në minutat e fundit, Ronaldo shikonte me dëfrim nga tribunat

Ndërkombëtare
Derisa Al Nassr po e shpartallon Inter Miamin, Ronaldo qesh gjersa Messi i zhgënjyer

Derisa Al Nassr po e shpartallon Inter Miamin, Ronaldo qesh gjersa Messi i zhgënjyer

Ndërkombëtare
Vetëm 12 minuta nga starti, Al Nassr ia shënon tri gola Inter Miamit – Laporte me euro gol

Vetëm 12 minuta nga starti, Al Nassr ia shënon tri gola Inter Miamit – Laporte me euro gol

Ndërkombëtare
Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo: Rivaliteti më i madh i futbollit nuk do të përsëritet pas një lëndimi mizor të portugezit

Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo: Rivaliteti më i madh i futbollit nuk do të përsëritet pas një lëndimi mizor të portugezit

Ndërkombëtare
Ylli i Al-Hilalit shënon dhe bën festimin ikonik të Ronaldos para syve të Messit

Ylli i Al-Hilalit shënon dhe bën festimin ikonik të Ronaldos para syve të Messit

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo trajner? Superylli i Al-Nassr u tregoi disa gjëra rreth futbollit disa entuziastëve në stërvitje

Cristiano Ronaldo trajner? Superylli i Al-Nassr u tregoi disa gjëra rreth futbollit disa entuziastëve në stërvitje

Ndërkombëtare
Ronaldo thotë se Superliga e Arabisë ka ‘zakone të këqija’ të cilat duhet të ndryshojnë pas largimit të Henderson

Ronaldo thotë se Superliga e Arabisë ka ‘zakone të këqija’ të cilat duhet të ndryshojnë pas largimit të Henderson

Ligat tjera
Al Nassr do të bëjë ofertë të madhe për dyshen e Man Utd, kanë edhe miratimin e Ronaldos

Al Nassr do të bëjë ofertë të madhe për dyshen e Man Utd, kanë edhe miratimin e Ronaldos

Ligat tjera
Jo vetëm Casemiro, edhe një tjetër lojtar i Manchester United mund të transferohet tek Al-Nassr

Jo vetëm Casemiro, edhe një tjetër lojtar i Manchester United mund të transferohet tek Al-Nassr

Premier League
Ronaldo përgjigjet teksa tifozët kinezë sulmojnë hotelin pas shtyrjes së miqësores së Al-Nassr

Ronaldo përgjigjet teksa tifozët kinezë sulmojnë hotelin pas shtyrjes së miqësores së Al-Nassr

Ndërkombëtare
Faqja zyrtare e Cristiano Ronaldos akuzohet për ‘pagesë të llogarive të fansave’ në rrjetet sociale

Faqja zyrtare e Cristiano Ronaldos akuzohet për ‘pagesë të llogarive të fansave’ në rrjetet sociale

Ndërkombëtare
Lëndohet Cristiano Ronaldo, dështon turneu i Al-Nassr në Kinë

Lëndohet Cristiano Ronaldo, dështon turneu i Al-Nassr në Kinë

Ligat tjera
Pesë arsyet pse Superliga e Arabisë Saudite po dështon, ashtu sikurse parashikimi i gabuar i Cristiano Ronaldos

Pesë arsyet pse Superliga e Arabisë Saudite po dështon, ashtu sikurse parashikimi i gabuar i Cristiano Ronaldos

Ligat tjera
Ronaldo pretendon se i ka dëshmuar Manchester Unitedit që kanë bërë gabim me largimin e tij

Ronaldo pretendon se i ka dëshmuar Manchester Unitedit që kanë bërë gabim me largimin e tij

Ndërkombëtare
Ronaldo zbulon planet e pensionimit, ai nuk do të realizojë ëndrrën e nënës së tij

Ronaldo zbulon planet e pensionimit, ai nuk do të realizojë ëndrrën e nënës së tij

Ndërkombëtare
Laporte shpërthen bombën për Superligën e Arabisë, thotë se futbollistët nuk janë të kënaqur aty

Laporte shpërthen bombën për Superligën e Arabisë, thotë se futbollistët nuk janë të kënaqur aty

Ndërkombëtare
Ligue 1 thumbon keq Ronaldon pas pretendimeve se Superliga e Arabisë është më e mirë

Ligue 1 thumbon keq Ronaldon pas pretendimeve se Superliga e Arabisë është më e mirë

Ndërkombëtare