LAJMI I FUNDIT:

Adrola Dushi

114 Artikuj

U bë nënë në moshën 20 vjeçe, Adrola Dushi: Isha gati që ta ndërpresë shtatzëninë time

U bë nënë në moshën 20 vjeçe, Adrola Dushi: Isha gati që ta ndërpresë shtatzëninë time

Yjet
Adrola Dushi: Luizi i ka dhënë kuptim Big Brotherit këtë vit

Adrola Dushi: Luizi i ka dhënë kuptim Big Brotherit këtë vit

Yjet
Adrola Dushi pozon nudo në fotosesionin e ri

Adrola Dushi pozon nudo në fotosesionin e ri

Yjet
Elsa Lila nuk merr pjesë në Eurovision, Adrola Dushi: Ah moj Shqipëri e mjera Shqipëri

Elsa Lila nuk merr pjesë në Eurovision, Adrola Dushi: Ah moj Shqipëri e mjera Shqipëri

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Yjet
Ndeja e Xhensilës bën bashkë në një ambient Adrola Dushin dhe Fifin me Adisin

Ndeja e Xhensilës bën bashkë në një ambient Adrola Dushin dhe Fifin me Adisin

Yjet
Adrola Dushi nderohet me mirënjohjen speciale “Stema e Artë” nga Bashkia e Mirëditës

Adrola Dushi nderohet me mirënjohjen speciale “Stema e Artë” nga Bashkia e Mirëditës

Yjet
Adrola Dushi me pushime në jug të Shqipërisë, mahnit me paraqitjen nga deti

Adrola Dushi me pushime në jug të Shqipërisë, mahnit me paraqitjen nga deti

Yjet
Bukuroshet shqiptare sjellin disa sugjerime për veshjet gjatë pushimeve verore

Bukuroshet shqiptare sjellin disa sugjerime për veshjet gjatë pushimeve verore

Keshilla Modë
Ngacmohet sërish për marrëdhënien me Adrola Dushin, Capital T: Jemi shokë të mirë

Ngacmohet sërish për marrëdhënien me Adrola Dushin, Capital T: Jemi shokë të mirë

Yjet
Adrola Dushi shfaqet në formë të mrekullueshme në pozën e re nga pushimet në Turqi

Adrola Dushi shfaqet në formë të mrekullueshme në pozën e re nga pushimet në Turqi

Yjet
Merr ofendime të shumta rreth lidhjes së re dhe krahasohet me ish-gruan e Adisit, Fifi: Nuk i kam ndarë unë, Adrola njëra prej femrave më të bukura që kam parë

Merr ofendime të shumta rreth lidhjes së re dhe krahasohet me ish-gruan e Adisit, Fifi: Nuk i kam ndarë unë, Adrola njëra prej femrave më të bukura që kam parë

Yjet
“Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit”, Adrola Dushi uron ish-bashkëshortin për lidhjen me Fifin

“Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit”, Adrola Dushi uron ish-bashkëshortin për lidhjen me Fifin

Yjet
Adrola Dushi përgjigjet për herë të parë në pyetjen se a është në lidhje me reperin Capital T

Adrola Dushi përgjigjet për herë të parë në pyetjen se a është në lidhje me reperin Capital T

Yjet
Në lidhje me ish-bashkëshortin e saj, Adrola Dushi komenton për herë të parë veprimet e Fifit

Në lidhje me ish-bashkëshortin e saj, Adrola Dushi komenton për herë të parë veprimet e Fifit

Yjet
Adrola Dushi rrëfen për momentet e vështira të jetës: Ka patur raste kur jam ndjerë që gjithçka u përmbys

Adrola Dushi rrëfen për momentet e vështira të jetës: Ka patur raste kur jam ndjerë që gjithçka u përmbys

Yjet
Adrola Dushi duket mahnitëse, shfaqet plot shkëlqim në pozat e reja

Adrola Dushi duket mahnitëse, shfaqet plot shkëlqim në pozat e reja

Yjet
Adrola Dushi rrëfen se zhvendosja nga Rrësheni në Tiranë ia ndryshoi jetën

Adrola Dushi rrëfen se zhvendosja nga Rrësheni në Tiranë ia ndryshoi jetën

Yjet
Ndjekësit ia urojnë fejesën me Adrola Dushin, reagon Capital T: Më uroni kur të fejohem në të vërtetë

Ndjekësit ia urojnë fejesën me Adrola Dushin, reagon Capital T: Më uroni kur të fejohem në të vërtetë

Yjet
Adrola Dushi shkëlqen, shfaqet plot elegancë

Adrola Dushi shkëlqen, shfaqet plot elegancë

Yjet
Adrola Dushi plot sharm dhe stil në pozat para pasqyrës

Adrola Dushi plot sharm dhe stil në pozat para pasqyrës

Yjet
“Shqiptarët janë raca më e bukur”, Adrola Dushi pozon me maskën me shqiponjë

“Shqiptarët janë raca më e bukur”, Adrola Dushi pozon me maskën me shqiponjë

Yjet
Adrola Dushi paraqitet sensuale me dekoltenë e hapur

Adrola Dushi paraqitet sensuale me dekoltenë e hapur

Yjet
Adrola Dushi vjen atraktive dhe elegante, në imazhet e reja paraqitet plotë shkëlqim

Adrola Dushi vjen atraktive dhe elegante, në imazhet e reja paraqitet plotë shkëlqim

Yjet