LAJMI I FUNDIT:

Adama Traore

103 Artikuj

Formacioni më i mirë i sezonit në Ligën Premier deri më tani në bazë të statistikave – mungojnë shumë yje

Formacioni më i mirë i sezonit në Ligën Premier deri më tani në bazë të statistikave – mungojnë shumë yje

Premier League
Adama Traore bën që lojtarët e Bournemouth të duken si skuadër fëmijësh – driblime dhe shpejtësi e jashtëzakonshme

Adama Traore bën që lojtarët e Bournemouth të duken si skuadër fëmijësh – driblime dhe shpejtësi e jashtëzakonshme

Premier League
Klopp kontakton sulmuesin Adama Traore

Klopp kontakton sulmuesin Adama Traore

Premier League
Liverpooli heq dorë përfundimisht nga Rashica, ky është objektivi i ri për repartin ofensivë

Liverpooli heq dorë përfundimisht nga Rashica, ky është objektivi i ri për repartin ofensivë

Premier League
Tre gjigantët anglezë duan Adama Traoren

Tre gjigantët anglezë duan Adama Traoren

Premier League
Historia interesante e Adama Traore – Futbolli ia shpëtoi jetën, bandat provuan ta rekrutonin disa herë si shitës droge

Historia interesante e Adama Traore – Futbolli ia shpëtoi jetën, bandat provuan ta rekrutonin disa herë si shitës droge

Shkumbin Pireva
Adama Traore harron të kaluarën me Barçën: Nuk e kam problem t’i bashkohem Realit

Adama Traore harron të kaluarën me Barçën: Nuk e kam problem t’i bashkohem Realit

Premier League
Barcelona dhe Reali në ‘luftë’ për Adama Traore, Wolves tregon çmimin e sulmuesit

Barcelona dhe Reali në ‘luftë’ për Adama Traore, Wolves tregon çmimin e sulmuesit

Premier League
Adama Traore lavdëron Liverpoolin: Është ekip i shkëlqyeshëm, ndoshta më i miri në Evropë

Adama Traore lavdëron Liverpoolin: Është ekip i shkëlqyeshëm, ndoshta më i miri në Evropë

Premier League
Klopp lavdëron Traoren: Është lojtar i papërballueshëm, i pabesueshëm

Klopp lavdëron Traoren: Është lojtar i papërballueshëm, i pabesueshëm

Premier League
Adama Traore: Do të luaja te Barcelona ose Real Madridi

Adama Traore: Do të luaja te Barcelona ose Real Madridi

Premier League
“Më e vështirë ta ndalosh Traoren se sa Ronaldon” – kështu thotë Jetro Willems

“Më e vështirë ta ndalosh Traoren se sa Ronaldon” – kështu thotë Jetro Willems

Premier League
Të gjithë flasin për fizikun dhe cilësitë si futbollist – por Adama Traore ka edhe intelektin, ai i flet gjashtë gjuhë të ndryshme

Të gjithë flasin për fizikun dhe cilësitë si futbollist – por Adama Traore ka edhe intelektin, ai i flet gjashtë gjuhë të ndryshme

Yjet
Nëntë futbollistët që arritën të formonin një trup të mahnitshëm – Nga Ronaldo te Adama Traore, Hulk dhe Rashford

Nëntë futbollistët që arritën të formonin një trup të mahnitshëm – Nga Ronaldo te Adama Traore, Hulk dhe Rashford

Ndërkombëtare
Adama Traore është kontaktuar nga klubet e NFL – arsyeja tashmë është e ditur

Adama Traore është kontaktuar nga klubet e NFL – arsyeja tashmë është e ditur

Premier League
Edhe Barcelona në garë për Traoren

Edhe Barcelona në garë për Traoren

La Liga
Forma e shkëlqyer te Wolves – Liverpooli tenton transferimin e Adama Traores

Forma e shkëlqyer te Wolves – Liverpooli tenton transferimin e Adama Traores

Premier League
Wolves 0-0 Man Utd, notat e lojtarëve – Shkëlqen Traore

Wolves 0-0 Man Utd, notat e lojtarëve – Shkëlqen Traore

Ndërkombëtare
Klopp i mahnitur nga Traore: Është më i rrezikshëm se Jamie Vardy

Klopp i mahnitur nga Traore: Është më i rrezikshëm se Jamie Vardy

Premier League
Pasi të gjithë po flasin për Traoren, tifozët e Liverpoolit kthehen ne sezonin e kaluar për të treguar se si Van Dijk e kishte neutralizuar “bishën” e Wolves

Pasi të gjithë po flasin për Traoren, tifozët e Liverpoolit kthehen ne sezonin e kaluar për të treguar se si Van Dijk e kishte neutralizuar “bishën” e Wolves

Premier League
Momenti kur ‘bisha’ Adama Traore e hedh jashtë vijave të fushës Mendyn dhe asiston për golin e barazimit

Momenti kur ‘bisha’ Adama Traore e hedh jashtë vijave të fushës Mendyn dhe asiston për golin e barazimit

Premier League
Wolves 3-2 Man City, notat e lojtarëve: Adama Traore me notë maksimale

Wolves 3-2 Man City, notat e lojtarëve: Adama Traore me notë maksimale

Premier League
Adama Traore bëhet monstruoz, fiziku i tij i transformuar ndër vite po bën xhiron e botës

Adama Traore bëhet monstruoz, fiziku i tij i transformuar ndër vite po bën xhiron e botës

Premier League
E mposhti i vetëm Cityn, Roma kërkon transferimin e Traores

E mposhti i vetëm Cityn, Roma kërkon transferimin e Traores

Serie A