LAJMI I FUNDIT:

Adama Traore

103 Artikuj

Adama Traore zbulon ‘sekretin’ për transformimin e tij trupor brenda pak vitesh – nuk ka ngritur pesha

Adama Traore zbulon ‘sekretin’ për transformimin e tij trupor brenda pak vitesh – nuk ka ngritur pesha

Premier League
Liverpooli dhe Man City vazhdojnë ndjekjen e Adama Traores

Liverpooli dhe Man City vazhdojnë ndjekjen e Adama Traores

Premier League
Traore nuk gjen marrëveshje për kontratën e re, Wolverhampton gati ta shes spanjollin për një çmim më të ulët

Traore nuk gjen marrëveshje për kontratën e re, Wolverhampton gati ta shes spanjollin për një çmim më të ulët

Premier League
Barcelona këmbëngul për rikthimin e Traores në Camp Nou, por problem mbetet çmimi i tij i lartë

Barcelona këmbëngul për rikthimin e Traores në Camp Nou, por problem mbetet çmimi i tij i lartë

La Liga
Alexander-Arnold zbulon se si është të luash kundër shpejtësisë dhe forcës frikësuese të Adama Traores

Alexander-Arnold zbulon se si është të luash kundër shpejtësisë dhe forcës frikësuese të Adama Traores

Premier League
Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Liga e Kampionëve
Tre transferimet që mund t’ia sjellin titullin Manchester Unitedit

Tre transferimet që mund t’ia sjellin titullin Manchester Unitedit

Premier League
Manchester Unitedi i gatshëm t’i rivalizojë gjigantët evropianë për Adama Traoren

Manchester Unitedi i gatshëm t’i rivalizojë gjigantët evropianë për Adama Traoren

Premier League
Juventusi largohet nga gara për Traoren – mbeten Barcelona e Liverpooli

Juventusi largohet nga gara për Traoren – mbeten Barcelona e Liverpooli

Serie A
E kërkojnë Liverpooli dhe Barca, por Traore do të rinovojë me Wolverhamptonin

E kërkojnë Liverpooli dhe Barca, por Traore do të rinovojë me Wolverhamptonin

Premier League
Klopp mbetet i interesuar për yllin e Wolvesit, Adama Traore

Klopp mbetet i interesuar për yllin e Wolvesit, Adama Traore

Premier League
Adama Traore vazhdon shkëlqimin te Spanja, sulmuesi dribloi shkëlqyeshëm tre kundërshtarë zviceran

Adama Traore vazhdon shkëlqimin te Spanja, sulmuesi dribloi shkëlqyeshëm tre kundërshtarë zviceran

Përfaqësueset
Adama Traore befason të gjithë me fizikun, shpejtësinë dhe forcën e treguar në debutim te Spanja ndaj Portugalisë

Adama Traore befason të gjithë me fizikun, shpejtësinë dhe forcën e treguar në debutim te Spanja ndaj Portugalisë

Përfaqësueset
Agjenti Jorge Mendes ia ofron Juventusit sulmuesin Adama Traore

Agjenti Jorge Mendes ia ofron Juventusit sulmuesin Adama Traore

Serie A
Adama Traore largohet nga grumbullimi me Spanjën pas testit pozitiv për COVID-19

Adama Traore largohet nga grumbullimi me Spanjën pas testit pozitiv për COVID-19

Përfaqësueset
Luis Enrique publikon listën për ndeshjet me Gjermaninë dhe Ukrainën në Ligën e Kombeve, nuk mungojnë befasitë

Luis Enrique publikon listën për ndeshjet me Gjermaninë dhe Ukrainën në Ligën e Kombeve, nuk mungojnë befasitë

Përfaqësueset
Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

La Liga
Pranoi topin në mesfushë, për të fituar penallti për Wolvesin – vrapimi i ‘çmendur’ i Adama Traores ndaj Sevillës

Pranoi topin në mesfushë, për të fituar penallti për Wolvesin – vrapimi i ‘çmendur’ i Adama Traores ndaj Sevillës

Liga e Evropës
Wolverhamptoni me një metodë interesante qe kundërshtarët të mos e ndalin Traoren, e lyejnë me vaj para ndeshjes

Wolverhamptoni me një metodë interesante qe kundërshtarët të mos e ndalin Traoren, e lyejnë me vaj para ndeshjes

Liga e Evropës
Adama Traore nuk ishte lojtari më i shpejt i këtij sezoni të Ligës Premier

Adama Traore nuk ishte lojtari më i shpejt i këtij sezoni të Ligës Premier

Premier League
Statistika e pabesueshme dribluese e Traores, për herë të fundit e kishte arritur Hazard para pesë vitesh

Statistika e pabesueshme dribluese e Traores, për herë të fundit e kishte arritur Hazard para pesë vitesh

Premier League
Juventusi e ka seriozisht për Adama Traoren, ofron tre futbollistë për sulmuesin spanjoll

Juventusi e ka seriozisht për Adama Traoren, ofron tre futbollistë për sulmuesin spanjoll

Premier League
Juventusi dëshiron transferimin e Adama Traores

Juventusi dëshiron transferimin e Adama Traores

Serie A
Traore alternativë e Unitedit për Sanchon

Traore alternativë e Unitedit për Sanchon

Premier League