LAJMI I FUNDIT:

Adama Traore

101 Artikuj

‘Bisha’ kthehet në shtëpi, Barcelona dhe Wolves arrijnë marrëveshje për Adama Traoren

‘Bisha’ kthehet në shtëpi, Barcelona dhe Wolves arrijnë marrëveshje për Adama Traoren

La Liga
Barcelona fillon bisedimet me Wolvesin për Adama Traoren

Barcelona fillon bisedimet me Wolvesin për Adama Traoren

La Liga
Xavi dëshiron që Barcelona të nënshkruajë me një qendërsulmues dhe një sulmues anësor

Xavi dëshiron që Barcelona të nënshkruajë me një qendërsulmues dhe një sulmues anësor

La Liga
Arrihet marrëveshja në parim mes Tottenhamit dhe Wolves për Traoren

Arrihet marrëveshja në parim mes Tottenhamit dhe Wolves për Traoren

Premier League
Zbulohet plani i Barcelonës, katalunasit do ta ofrojnë një futbollist për t’i marrë shërbimet e Traores

Zbulohet plani i Barcelonës, katalunasit do ta ofrojnë një futbollist për t’i marrë shërbimet e Traores

La Liga
Adama Trarore i gatshëm të rikthehet te Barcelona

Adama Trarore i gatshëm të rikthehet te Barcelona

La Liga
Spurs të vendosur për të nënshkruar me Traoren, i ofrojnë katër futbollistë Wolverhamptonit

Spurs të vendosur për të nënshkruar me Traoren, i ofrojnë katër futbollistë Wolverhamptonit

Premier League
Conte bisedon me drejtuesit e klubit, ua tregon tre objektivat kryesorë të janarit

Conte bisedon me drejtuesit e klubit, ua tregon tre objektivat kryesorë të janarit

Premier League
Nga një adoleshent me fizik të dobët te Barcelona, te një bishë në Ligën Premier – si u transformua ndër vite Traore

Nga një adoleshent me fizik të dobët te Barcelona, te një bishë në Ligën Premier – si u transformua ndër vite Traore

Premier League
Tottenham me ofertë zyrtare për Adama Traoren

Tottenham me ofertë zyrtare për Adama Traoren

Premier League
Liverpool insiston në transferimin e Traores

Liverpool insiston në transferimin e Traores

Premier League
Lionel Messi mungon në listën e top 50 dribluesve më të mirë – për argjentinasin nuk flet asnjë statistikë në favor

Lionel Messi mungon në listën e top 50 dribluesve më të mirë – për argjentinasin nuk flet asnjë statistikë në favor

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Premier League
Momenti kur Traore i la nën hije Pogban dhe Fredin në mesfushë

Momenti kur Traore i la nën hije Pogban dhe Fredin në mesfushë

Premier League
Leeds Unitedi synon ta thyej rekordin e klubit, bën ofertë të lartë për transferimin e Adama Traore

Leeds Unitedi synon ta thyej rekordin e klubit, bën ofertë të lartë për transferimin e Adama Traore

Premier League
Liverpooli me ofertë zyrtare për Adama Traoren

Liverpooli me ofertë zyrtare për Adama Traoren

Ndërkombëtare
Adama Traore objektivi kryesor i Liverpoolit për sulmin

Adama Traore objektivi kryesor i Liverpoolit për sulmin

Premier League
Tuchel pret 200 milionë funte nga klubi për transferime, zbulohen edhe tre objektivat kryesore

Tuchel pret 200 milionë funte nga klubi për transferime, zbulohen edhe tre objektivat kryesore

Serie A
Wolves ka zbritur çmimin e Traores, tri skuadrat e mëdha angleze pas tij

Wolves ka zbritur çmimin e Traores, tri skuadrat e mëdha angleze pas tij

Premier League
Jurgen Klopp kërkon nga Liverpooli transferimin e Adama Traores

Jurgen Klopp kërkon nga Liverpooli transferimin e Adama Traores

Premier League
Paraqitje e madhe e Adama Traores: 75 metra vrapim duke shmangur lojtarët kundërshtarë dhe asistimi maestral

Paraqitje e madhe e Adama Traores: 75 metra vrapim duke shmangur lojtarët kundërshtarë dhe asistimi maestral

Premier League
Wolves zbret çmimin e Traores, por Barcelona nuk do të tentojë rikthimin e tij

Wolves zbret çmimin e Traores, por Barcelona nuk do të tentojë rikthimin e tij

Premier League
Adama Traore zbulon ‘sekretin’ për transformimin e tij trupor brenda pak vitesh – nuk ka ngritur pesha

Adama Traore zbulon ‘sekretin’ për transformimin e tij trupor brenda pak vitesh – nuk ka ngritur pesha

Premier League
Liverpooli dhe Man City vazhdojnë ndjekjen e Adama Traores

Liverpooli dhe Man City vazhdojnë ndjekjen e Adama Traores

Premier League