LAJMI I FUNDIT:
Achraf Hakimi

Achraf Hakimi

239 Artikuj

Info

Achraf Hakimi ka lindur më 4 nëntor 1998 në Maroko

E dëshiron te Real Madridi, por Mbappe duket se nuk do të ribashkohet me shokun e tij të ngushtë në Bernabeu

E dëshiron te Real Madridi, por Mbappe duket se nuk do të ribashkohet me shokun e tij të ngushtë në Bernabeu

La Liga
Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Ligue 1
Refuzimi i dhimbshëm që ka marrë Real Madridi nga top ylli

Refuzimi i dhimbshëm që ka marrë Real Madridi nga top ylli

La Liga
Mbappe i ka kërkuar Florentino Perezit që t’ia transferojnë edhe shokun e ngushtë te Real Madridi – ka një skenar se si të ndodhë kjo gjë

Mbappe i ka kërkuar Florentino Perezit që t’ia transferojnë edhe shokun e ngushtë te Real Madridi – ka një skenar se si të ndodhë kjo gjë

La Liga
Ylli i Paris Saint-Germain dëshiron të ndjekë Mbappen në Real Madridi

Ylli i Paris Saint-Germain dëshiron të ndjekë Mbappen në Real Madridi

La Liga
Afrika e Jugut shkakton befasinë dhe eliminon Marokun nga Kupa e Kombeve të Afrikës

Afrika e Jugut shkakton befasinë dhe eliminon Marokun nga Kupa e Kombeve të Afrikës

Përfaqësueset
Nisi edicioni i ri i Kupës së Kombeve të Afrikës: Osimhen, Salah, Mane, Hakimi në mesin e yjeve për t’u ndjekur

Nisi edicioni i ri i Kupës së Kombeve të Afrikës: Osimhen, Salah, Mane, Hakimi në mesin e yjeve për t’u ndjekur

Ndërkombëtare
Asistimi i Asensios tek goli i Mbappes i ka lënë pa fjalë tifozët, pamjet janë bërë virale në internet

Asistimi i Asensios tek goli i Mbappes i ka lënë pa fjalë tifozët, pamjet janë bërë virale në internet

Ligue 1
PSG dhe Bayern Munich po diskutojnë mundësinë e shkëmbimit të lojtarëve, Kimmich pjesë e marrëveshjes

PSG dhe Bayern Munich po diskutojnë mundësinë e shkëmbimit të lojtarëve, Kimmich pjesë e marrëveshjes

Ndërkombëtare
Lojtarët më të shpejtë nga ndeshjet e grupeve në edicionin 2023/24 në Ligën e Kampionëve

Lojtarët më të shpejtë nga ndeshjet e grupeve në edicionin 2023/24 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Osimhen mposht Salahun dhe fiton çmimin si futbollisti më i mirë afrikan i vitit

Osimhen mposht Salahun dhe fiton çmimin si futbollisti më i mirë afrikan i vitit

Ndërkombëtare
Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Ndërkombëtare
PSG reagon pasi katër futbollistët e tyre janë suspenduar për thirrjet homofobike

PSG reagon pasi katër futbollistët e tyre janë suspenduar për thirrjet homofobike

Ligue 1
Pezullohen katër lojtarë të PSG-së, mbyllet tribuna më e zjarrtë e tifozëve parisienë

Pezullohen katër lojtarë të PSG-së, mbyllet tribuna më e zjarrtë e tifozëve parisienë

Ligue 1
PSG mposht bindshëm në shtëpi Marseillen

PSG mposht bindshëm në shtëpi Marseillen

Ligue 1
Achraf Hakimi shënon gol fantastik në derbin ndaj Marseille

Achraf Hakimi shënon gol fantastik në derbin ndaj Marseille

Ligue 1
Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Ndërkombëtare
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
PSG triumfon ndaj Dortmund – vendosin golat e Kylian Mbappe dhe Achraf Hakimi

PSG triumfon ndaj Dortmund – vendosin golat e Kylian Mbappe dhe Achraf Hakimi

Liga e Kampionëve
Pesë nënshkrime të reja dhe disa të tjera rrugës: Si do të duket formacioni i ri i PSG-së në start të sezonit 2023/24

Pesë nënshkrime të reja dhe disa të tjera rrugës: Si do të duket formacioni i ri i PSG-së në start të sezonit 2023/24

Ligue 1
Vlera e ‘Dream Team’ është 1.1 miliard euro: Guardiola trajner, mesfusha e jashtëzakonshme, sulmi bombastik

Vlera e ‘Dream Team’ është 1.1 miliard euro: Guardiola trajner, mesfusha e jashtëzakonshme, sulmi bombastik

Ndërkombëtare
Nëna e Kylian Mbappes paralajmërohet nga agjenti i Achraf Hakimit

Nëna e Kylian Mbappes paralajmërohet nga agjenti i Achraf Hakimit

Ligue 1
Man City e do Achraf Hakimin, është gati të paguajë një tarifë të madhe për marokenin

Man City e do Achraf Hakimin, është gati të paguajë një tarifë të madhe për marokenin

Premier League
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga