LAJMI I FUNDIT:

Martin Berishaj

86 Artikuj

Kryeministri i Sllovenisë: Raportimet për aferën e dyshuar me Martin Berishajn, trillim i pastër

Kryeministri i Sllovenisë: Raportimet për aferën e dyshuar me Martin Berishajn, trillim i pastër

Kosovë
Krasniqi: Regres e degradim në secilin sektor të vendit

Krasniqi: Regres e degradim në secilin sektor të vendit

Kosovë
“Unë i besoj Martin Berishajt”, deputetët e PDK-së e vendosin një fotografi te ulësja e Kurtit në Kuvend

“Unë i besoj Martin Berishajt”, deputetët e PDK-së e vendosin një fotografi te ulësja e Kurtit në Kuvend

Kosovë
Ambasadori Berishaj del me deklaratë publike, mohon të jetë aksionar i ndonjë kompanie në Kosovë e rajon

Ambasadori Berishaj del me deklaratë publike, mohon të jetë aksionar i ndonjë kompanie në Kosovë e rajon

Kosovë
Ish-kryeministri slloven kritikon Parlamentin e Sllovenisë për mos hetim të rastit ku përfshihet ambasadori Berishaj

Ish-kryeministri slloven kritikon Parlamentin e Sllovenisë për mos hetim të rastit ku përfshihet ambasadori Berishaj

Kosovë
Selmanaj: Dyshojmë që edhe Osmani, Kurti dhe Gërvalla janë të përfshirë në skandalin “Martingate”

Selmanaj: Dyshojmë që edhe Osmani, Kurti dhe Gërvalla janë të përfshirë në skandalin “Martingate”

Kosovë
Presidenca hesht për ambasadorin Berishaj, PDK kërkon sqarime

Presidenca hesht për ambasadorin Berishaj, PDK kërkon sqarime

Kosovë
“Martin Berishaj, flamuri i skandalit”, PSD me aksion para MPJD-së

“Martin Berishaj, flamuri i skandalit”, PSD me aksion para MPJD-së

Kosovë
Tahiri dyshon që Osmani e Kurti janë të përfshirën në aferën e ambasadorit Berishaj

Tahiri dyshon që Osmani e Kurti janë të përfshirën në aferën e ambasadorit Berishaj

Kosovë
Çitaku i reagon Gërvalles për ambasadorin Berishaj: Ai duhet të kthehet në Kosovë dhe të përballet me drejtësinë

Çitaku i reagon Gërvalles për ambasadorin Berishaj: Ai duhet të kthehet në Kosovë dhe të përballet me drejtësinë

Kosovë
Gërvalla flet për ambasadorin Berishaj: Nuk mund të shkarkohet për shkak të spekulimeve mediale – po presim faktet

Gërvalla flet për ambasadorin Berishaj: Nuk mund të shkarkohet për shkak të spekulimeve mediale – po presim faktet

Kosovë
LDK thotë se deputetët e LVV sabotuan Komisionin hetimor për krizën energjetike, kërkojnë edhe dorëheqjen e ambasadorit Berishaj

LDK thotë se deputetët e LVV sabotuan Komisionin hetimor për krizën energjetike, kërkojnë edhe dorëheqjen e ambasadorit Berishaj

Kosovë
Ambasadori Berishaj reagon pas pretendimeve se iu hodh poshtë padia ndaj gazetarit slloven

Ambasadori Berishaj reagon pas pretendimeve se iu hodh poshtë padia ndaj gazetarit slloven

Kosovë
Edhe LDK kërkon shkarkimin e ambasadorit Berishaj, thonë se LVV po merret me propagandë

Edhe LDK kërkon shkarkimin e ambasadorit Berishaj, thonë se LVV po merret me propagandë

Kosovë
PDK kërkon shkarkimin e ambasadorit Berishaj: Ekzistojnë faktet për lidhjet e tij me Kurtin

PDK kërkon shkarkimin e ambasadorit Berishaj: Ekzistojnë faktet për lidhjet e tij me Kurtin

Kosovë
Kastrati i PDK-së: Ju besimtarët e Kurtit mos shikoni ‘Big Brother VIP Kosova’, sepse qeverinë e keni “Big Brother”

Kastrati i PDK-së: Ju besimtarët e Kurtit mos shikoni ‘Big Brother VIP Kosova’, sepse qeverinë e keni “Big Brother”

Kosovë
Tahiri: Skandali i Ambasadorit Berishaj me mafien energjetike dërgojnë në zyrën e Kryeministrit Kurti

Tahiri: Skandali i Ambasadorit Berishaj me mafien energjetike dërgojnë në zyrën e Kryeministrit Kurti

Kosovë
LDK: Qeveria të sqarohet në lidhje me 100 milionë eurot ku u përfshinë Kurti e Berishaj

LDK: Qeveria të sqarohet në lidhje me 100 milionë eurot ku u përfshinë Kurti e Berishaj

Kosovë
Çitaku: Martin Berishaj vazhdon të jetë Ambasador, përkundër skandaleve të publikuara në mediat sllovene

Çitaku: Martin Berishaj vazhdon të jetë Ambasador, përkundër skandaleve të publikuara në mediat sllovene

Kosovë
Martin Berishaj pranon se ka punuar në kompaninë energjetike “GEN”: Kam qenë këshilltar

Martin Berishaj pranon se ka punuar në kompaninë energjetike “GEN”: Kam qenë këshilltar

Kosovë
Martin Berishaj padit mediumin slloven që pretendon se zbuloi aferën financiare

Martin Berishaj padit mediumin slloven që pretendon se zbuloi aferën financiare

Kosovë
Ambasadori Berishaj ka kohë që deri më 20 nëntor të jep dëshminë e tij para Komisionit Hetimor për Energji

Ambasadori Berishaj ka kohë që deri më 20 nëntor të jep dëshminë e tij para Komisionit Hetimor për Energji

Kosovë
Prokuroria në Prishtinë nis hetimet ndaj Martin Berishajt, dyshohet për mosdeklarim të pasurisë

Prokuroria në Prishtinë nis hetimet ndaj Martin Berishajt, dyshohet për mosdeklarim të pasurisë

Kosovë
Prokuroria Speciale konfirmon kallëzimin penal ndaj Martin Berishajt

Prokuroria Speciale konfirmon kallëzimin penal ndaj Martin Berishajt

Kosovë