LAJMI I FUNDIT:

Martin Berishaj

86 Artikuj

PDK: Komisioni Parlamentar duhet të hetojë lidhjet e Qeverisë së Kosovës me ‘Kartelin e Rrymës’

PDK: Komisioni Parlamentar duhet të hetojë lidhjet e Qeverisë së Kosovës me ‘Kartelin e Rrymës’

Energjetika
Skandali financiar, Tahiri e quan ambasadorin Berishaj “sekser” të Kurtit

Skandali financiar, Tahiri e quan ambasadorin Berishaj “sekser” të Kurtit

Kosovë
Rasti i ambasadorit Berishaj, të gjitha akuzat e opozitës dhe sqarimet e pushtetit

Rasti i ambasadorit Berishaj, të gjitha akuzat e opozitës dhe sqarimet e pushtetit

Nazmi Elezi
PDK: Skandali me ambasadorin Berishaj lidhet me majat e institucioneve, duhet hetim i hollësishëm

PDK: Skandali me ambasadorin Berishaj lidhet me majat e institucioneve, duhet hetim i hollësishëm

Kosovë
Skandali me ambasadorin, Abdixhiku: Kjo është arsyeja për mosformimin e Komisionit hetimor për energjinë

Skandali me ambasadorin, Abdixhiku: Kjo është arsyeja për mosformimin e Komisionit hetimor për energjinë

Kosovë
Gërvalla: Do të bisedoj me ambasadorin Berishaj, s’kam arsye të besoj në pretendimet kundër tij

Gërvalla: Do të bisedoj me ambasadorin Berishaj, s’kam arsye të besoj në pretendimet kundër tij

Kosovë
U raportua për përfshirjen e ambasadorit në skandal financiar, presidentja Osmani kërkon raport nga Berishaj – Qeveria kërkon kujdes ndaj pretendimeve

U raportua për përfshirjen e ambasadorit në skandal financiar, presidentja Osmani kërkon raport nga Berishaj – Qeveria kërkon kujdes ndaj pretendimeve

Nazmi Elezi
Molliqaj reagon pas akuzave ndaj Berishajt: Miqësi me Kurtin, biznes me mafian serbe

Molliqaj reagon pas akuzave ndaj Berishajt: Miqësi me Kurtin, biznes me mafian serbe

Politikë
Tahiri: Me skandalin e Berishajt u konfirmuan dyshimet tona, do të përdorim çdo mjet për themelimin e Komisionit hetimor për energji

Tahiri: Me skandalin e Berishajt u konfirmuan dyshimet tona, do të përdorim çdo mjet për themelimin e Komisionit hetimor për energji

Kosovë
Akuzat ndaj ambasadorit Berishaj, deklarohet presidentja Osmani

Akuzat ndaj ambasadorit Berishaj, deklarohet presidentja Osmani

Kosovë
Ambasadori Berishaj i quan shpifje akuzat se është i përfshirë në një skandal financiar: Padia ime i hapë rrugë fjalës së fundit në gjykatë

Ambasadori Berishaj i quan shpifje akuzat se është i përfshirë në një skandal financiar: Padia ime i hapë rrugë fjalës së fundit në gjykatë

Kosovë
Berishaj: Shteti ka të drejtë të miratojë ose refuzojë marrëveshjen, nuk duhet të ketë presion

Berishaj: Shteti ka të drejtë të miratojë ose refuzojë marrëveshjen, nuk duhet të ketë presion

Kosovë
Fletarrestimet janë kundër integritetit të Kosovës, jo kundër individëve

Fletarrestimet janë kundër integritetit të Kosovës, jo kundër individëve

Kosovë
Berishaj: Zgjidhja e vetme për Demarkacionin, arbitrazhi ndërkombëtar

Berishaj: Zgjidhja e vetme për Demarkacionin, arbitrazhi ndërkombëtar

Kosovë