LAJMI I FUNDIT:

Prishtina e Re ju pret – zgjidhni banesën tuaj të re në kompleksin Albanica ID-191

Zbuloni banesën perfekte me 100.3m² në lagjen Prishtina e Re në kompleksin prestigjioz Albanica.

Kjo banesë e cila ndodhet në katin e 10-të, ofron një ambient ndjenje moderne me terrasë, një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një WC.

Me një çmim prej 1300€ për m², kjo banesë është një mundësi e shkëlqyer investimi.

Banesa do të jetë gati për banim në shkurt 2024, duke ju ofruar një ambient të ri jetese në një nga lagjet më të kërkuara në Prishtinë.

Investimi në këtë banesë jo vetëm që garanton një banim modern dhe komod, por edhe një të ardhme premtuese. Prishtina e Re është një lagje e lulëzuar me një komunitet të gjallë dhe qasje të përshtatshme.

BANESA NË SHITJE

Çmimi i banesës: 1300€ për m²

Lagjia: Prishtina e Re, kompleksi Albanica

Sipërfaqja: 100.3m², kati i 10-të

Terrasë

Sallon me kuzhinë

Dy dhoma gjumi

Banjo

WC

Banesa do të jetë e gatshme për banim në shkurt të 2024-ës

Shpallja: ID – 191

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90 

Më shumë