Jeni duke kërkuar për një apartament të bollshëm, modern dhe të dizajnuar bukur në një lokacion të përshtatshëm në Prishtinë? Shitet ky apartament mahnitës 91.5 m2 në lagjen Kalabri.

Të vendosura në katin e pestë të një kompleksi modern, kjo banesë ka dizajn të hapur dhe të ajrosur që me siguri do të lërë përshtypje. Salloni dhe kuzhina ofrojnë mjaft hapësirë për argëtim dhe relaksim, ndërsa dy dhomat e gjumit ofrojnë hapësirë të bollshme për pushim dhe privatësi.

Një nga karakteristikat kryesore të këtyre banesave është vendndodhja e tyre në lagjen Kalabri. Kjo është një lagje shumë e përshtatshme dhe e dëshirueshme që është afër të gjitha shërbimeve që klientët kanë nevojë. Nga supermarketet dhe restorantet, tek bankat dhe shkollat, gjithçka që ju nevojitet.

Plus, me linjat e rregullta të trafikut urban në afërsi, do të jeni në gjendje të lëvizni nëpër qytet me lehtësi.

Përveç vendndodhjes së tij të shkëlqyer, ky apartament ofron një sërë karakteristikash dhe përfundimesh të nivelit të lartë. Objekti ka ashensor funksional dhe sistemi i ngrohjes furnizohet me energji elektrike. Apartamentet janë gjithashtu të izoluara mirë me një fasadë të ajrosur dhe kanë dritare me tre shtresa të markës Salamander, të cilat ofrojnë izolim të jashtëzakonshëm dhe reduktim të zhurmës.

Nëse e bleni  këtë apartament, mund të jeni të sigurt se po merrni një pronë me cilësi të lartë. Parakontrata bëhet në noter, duke siguruar që blerja juaj të jetë ligjërisht e sigurt.

Çmimi për m2 është 1,050.00 euro.

BANESA NË SHITJE

Sipërfaqja 91.5m2

Kati 5

Objekti A11

Sallon me kuzhinë

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 WC

1 Depo

Çmimi për m2 është 1,050.00 euro

Sipas kerkesës ka garazhë, çmimi 7,000 euro (i diskutushëm)

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90