LAJMI I FUNDIT:

Brezovica – një parajsë në viset malore për vilën tuaj të ëndrrave ID-175

E vendosur në zemër të peizazhit malor mahnitës të Brezovicë shtrihet një pjesë e mrekullueshme e tokës, vetëm duke pritur që ju ta bëni atë tuajën. Me një sipërfaqe prej 3 ARI dhe me natyrë të bukur dhe pamje mahnitëse, kjo pjesë e tokës është kanavacë e përsosur mbi të cilën mund të pikturoni shtëpinë tuaj të ëndrrave. Prona ka leje për ndërtim.

Brezovica u ofron banorëve më të mirën e të dy botëve: qetësinë dhe bukurinë e natyrës, së bashku me aksesin e lehtë në komoditetet moderne. Zona është e njohur për gjelbërimin e saj, dhe vetë toka është e rrethuar nga pyje të harlisur, kodra dhe livadhe piktoreske.

Me një çmim prej 75,000 euro, kjo tokë mahnitëse është një vlerë e jashtëzakonshme. Dhe, me kushte të negociueshme, mund të keni paqe mendore se po merrni marrëveshjen më të mirë të mundshme. Nëse jeni duke kërkuar të ndërtoni një kasolle të vogël për një pushim fundjavë ose një vilë madhështore për të shijuar gjatë gjithë vitit, kjo pronë ofron fleksibilitetin për t’iu përshtatur nevojave tuaja.

Toka është e përshtatshme për ndërtim. Plus, me një mjedis të gjelbërt, do të keni lirinë për të dizajnuar vilën tuaj pikërisht ashtu siç e imagjinoni, pa kufizimet që vijnë me jetesën në qytet.

Brezovica është një vend idilik për këdo që kërkon paqe, qetësi dhe ajër të pastër larg ngutjes dhe nxitimit të qytetit – prandaj që sot blini tokën me 3 ARI dhe ndërtojeni vilën e përsosur për familjen tuaj.

Çmimi i tokës në Brezovicë është 75,000 euro dhe i negociueshëm.

TOKA NË SHITJE

Lokacioni: Brezovicë

Sipërfaqja: 3 ARI

Me leje për ndërtim

Çmimi: 75,000 euro dhe i negociueshëm

ID-175

VIDEO E TOKËS NË SHITJE

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë