Milot Rashica luan 82 minuta në barazimin e Norwich, konsiderohet prej më të mirëve në fushë

Milot Rashica u paraqit nga minuta e parë për Norwichin, ku pas dy fitoreve radhazi, ka marr një barazim ndaj Wolves (0-0).

Sulmuesi anësor as pas javës së 13-të nuk po e gjen golin e tij të parë, edhe pse sot kishte paraqitje shumë të mirë

Rashica u zëvendësua në minutën e 82-të, ndërsa faqja zyrtare e klubit, e ka zgjedhur në mesin e katër më të mirëve.

Edhe faqja e specializuar për vlerësimin e lojtarëve, SofaScores, e ka vlerësuar me notën 7.4, më e larta te Norwich.

Norwich është në pozitën e 19-të me 9 pikë. /Telegrafi/

Barcelona dhe Bayern Munich po konsiderojnë shkëmbimin e çmendur, marrëveshja do t'i bënte të dy klubet jashtëzakonisht të lumtur

Xabi Alonso mund të prishë planet e Barcelonës në Ligën e Kampionëve 2024/25

Thiago Silva arrin marrëveshje me klubin e ri

Nuk pajtohet me Ancelottin, mbrojtësi i Real Madridit ka gjetur destinacionin e ri

Po shkëlqen te Borussia Dortmund, por është lojtar i Chelseat – Guardiola e do me çdo kusht te Man City

Inteligjenca artificiale zgjedh sulmuesin më të mirë në Turqi, Rey Manaj lë pas emra të njohur