LAJMI I FUNDIT:

Milot Rashica

823 Artikuj

Besiktas refuzon ofertën milionëshe nga klubi i njohur anglez për Milot Rashicën

Besiktas refuzon ofertën milionëshe nga klubi i njohur anglez për Milot Rashicën

Ligat tjera
Milot Rashica i uron mirëseardhje Ernest Muçit te Besiktasi – dyshja do të luajnë së bashku te gjiganti turk

Milot Rashica i uron mirëseardhje Ernest Muçit te Besiktasi – dyshja do të luajnë së bashku te gjiganti turk

Ligat tjera
Milot Rashica njëri nga akterët e rikthimit të Besiktas ndaj Antalyasporit të Zymer Bytyqit

Milot Rashica njëri nga akterët e rikthimit të Besiktas ndaj Antalyasporit të Zymer Bytyqit

Ligat tjera
Zymer Bytyqi shënon gol të bukur përballë Besiktasit në Kupën e Turqisë

Zymer Bytyqi shënon gol të bukur përballë Besiktasit në Kupën e Turqisë

Ligat tjera
“Fëmijët më treguan si të festoj golin” – Rashica zbulon se si erdhi festa si Spiderman

“Fëmijët më treguan si të festoj golin” – Rashica zbulon se si erdhi festa si Spiderman

Ligat tjera
Milot Rashica nuk ndalet më, shënon edhe ndaj Fatih Karagumruk

Milot Rashica nuk ndalet më, shënon edhe ndaj Fatih Karagumruk

La Liga
Milot Rashica kalon Besiktasin në epërsi me një euro-gol

Milot Rashica kalon Besiktasin në epërsi me një euro-gol

Ligat tjera
Zyrtare: Fernando Santos, trajneri i ri i Milot Rashicës te Besiktas

Zyrtare: Fernando Santos, trajneri i ri i Milot Rashicës te Besiktas

Ligat tjera
Milot Rashica asiston në golin e vetëm të Besiktasit në humbjen ndaj Kasimpasas

Milot Rashica asiston në golin e vetëm të Besiktasit në humbjen ndaj Kasimpasas

Ligat tjera
Sondazh: Kush është fajtori kryesor për gjendjen dhe formën e ekipit të Kosovës? 

Sondazh: Kush është fajtori kryesor për gjendjen dhe formën e ekipit të Kosovës? 

Përfaqësuesja e Kosovës
Konfirmohen tri mungesa të rëndësishme të Kosovës kundër Zvicrës

Konfirmohen tri mungesa të rëndësishme të Kosovës kundër Zvicrës

Përfaqësuesja e Kosovës
Milot Rashica thotë se është mëkat që Kosova nuk po kualifikohet në Euro 2024

Milot Rashica thotë se është mëkat që Kosova nuk po kualifikohet në Euro 2024

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Kosovë 1-0 Izrael, shkëlqen Rashica

Notat e lojtarëve: Kosovë 1-0 Izrael, shkëlqen Rashica

Përfaqësueset
Përkundër mungesave kyçe, Kosova triumfon ndaj Izraelit

Përkundër mungesave kyçe, Kosova triumfon ndaj Izraelit

Përfaqësueset
Kosova shkon në pushim mes pjesëve me epërsi minimale

Kosova shkon në pushim mes pjesëve me epërsi minimale

Përfaqësuesja e Kosovës
Milot Rashica shënon për t’i dhënë epërsinë Kosovës

Milot Rashica shënon për t’i dhënë epërsinë Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Besiktasi merr vendim për Milot Rashica rreth ndeshjes Kosovë-Izrael

Besiktasi merr vendim për Milot Rashica rreth ndeshjes Kosovë-Izrael

Përfaqësuesja e Kosovës
Milot Rashica nuk preferon të flas për ndeshjen Kosovë – Izrael

Milot Rashica nuk preferon të flas për ndeshjen Kosovë – Izrael

Përfaqësuesja e Kosovës
Zymer Bytyqi fantastik, dhuron super asistim në fitoren e Antalyaspor ndaj Besiktas

Zymer Bytyqi fantastik, dhuron super asistim në fitoren e Antalyaspor ndaj Besiktas

Ligat tjera
Milot Rashica është kryefjala e mediave turke para derbit Galatasaray – Besiktas

Milot Rashica është kryefjala e mediave turke para derbit Galatasaray – Besiktas

Liga e Evropës
Milot Rashica dhe Etrit Berisha në formacionin e javës të ndeshjeve kualifikuese

Milot Rashica dhe Etrit Berisha në formacionin e javës të ndeshjeve kualifikuese

Përfaqësueset
Shënoi dy gola ndaj Andorrës – ky është komenti i Milot Rashicës pas ndeshjes

Shënoi dy gola ndaj Andorrës – ky është komenti i Milot Rashicës pas ndeshjes

Përfaqësuesja e Kosovës
Milot Rashica përfitoi nga gabimi i portierit, shënon edhe të dytin për Kosovën

Milot Rashica përfitoi nga gabimi i portierit, shënon edhe të dytin për Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Milot Rashica e kalon Kosovën në epërsi ndaj Andorrës

Milot Rashica e kalon Kosovën në epërsi ndaj Andorrës

Përfaqësuesja e Kosovës