Mourinho i kënaqur me rezultatin dhe fitoren e katër radhazi

Jose Mourinho ka folur pas fitores 3-1 të Manchester Unitedit ndaj Sunderlandit.

Trajneri portugez është ndarë i kënaqur me rezultatin e ndeshjes së sotme, por paraqitja e futbollistëve të tij, i ka pëlqyer vetëm në pjesën e dytë.

“Nuk më pëlqeu performanca e pjesës së parë. Më pëlqeu rezultati. Më pëlqeu shumë pjesa e dytë”, ka thënë Mourinho pas ndeshjes.

“Kemi pasur shfaqje të mira që një kohë të gjatë”, përcjell Telegrafi.

“Së fundi ne kemi rezultate të mira, katër fitore dhe 12 pikë radhazi”, përfundoi trajneri portugez. /Telegrafi/

Ndryshime në listën e Kosovës, Foda përjashton tre futbollistë

Legjenda rumune gozhdon Zhegrovën: Ato gjëra që bënë në fushë nuk do të thonë asgjë në futboll

Leo Messi befasoi me zgjedhjen e tij kur përmendi lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë

Nuk e festoi golin ndaj Irlandës dhe refuzoi shiritin e kapitenit, Rice zbulon arsyen pse

U kërkua shkarkimi i tij pasi nuk e këndoi himnin kombëtar të Anglisë, vjen përgjigja nga Lee Carsley