0Shares

Baki Hamdiu, i moshës 72 vjeçare, është gjetur i vetëvrarë në podrumin e shtëpisë së tij.

Rastin për rajonipress e kanë konfirmuar Avni Oruqi, shef i njësisë rajonale të hetimeve në Gjilan, dhe Ismet Hashani – zëdhënës i policisë.

Hashani tha se viktima është gjetur të shtunën rreth orës 11 e 20 minuta në Malishevë të Ulët, në podrumin e shtëpisë së tij, ndërsa afër kishte një revole të llojit TT me të cilën besohet se bëri vetëvrasje.

Hashani tha se nuk dihen motivet e kësaj vetëvrasje, derisa trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)