0Shares

Në New York Auto Show 2017, Nissan do të sjellë makinën që në vend të rrotave, ka shirita lëvizëse sikur të tankeve.

Modeli Rogue, që ka strukturë të gjerë dhe është shumë i lartë, ka mundësi të lëvizë nëpër të gjitha terrenet e vështira, transmeton Telegrafi.

Me 170 kuajfuqi, ky crossover me 2.5-lira është mjaft i qëndrueshëm dhe ka kapacitetet të kaloi shtigje të gjata.

Në anën tjetër, meqenëse është i dedikuar për vende të largëta, pritet të ketë edhe disa mundësi tjera, të cilat do të publikohen javën që vjen. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)