0Shares

Vera pothuajse është në prag, ndërkaq gjykuar sipas vlerësimeve të revistës “Sports Illustrated”, ekziston një model i bikineve, i cili do të jetë shumë i popullarizuar!

Në kampanjat e tyre bikinet më provokuese kanë prerje në formë trekëndëshi në pjesët e sipërme dhe të poshtme, transmeton Telegrafi.

Edhe pse është model provokues, janë të punuara me shumë stil dhe pikërisht janë të dedikuara për joshje në plazhe.

Sipas vlerësimeve të revistës, në plazhe më së shumti do t’i shohim bikinet e këtilla.

Spend your Sunday night with beach babe @samanthahoopes! | @curacaotb @avilabeachhotel

A post shared by Sports Illustrated Swimsuit (@si_swimsuit) on Mar 26, 2017 at 8:04pm PDT

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)