0Shares

Prodhuesi britanik Aston Martin, ka publikuar imazhe të përafërta se si do të duket modeli Valkyrie.

Së fundmi është publikuar një fotografi që e tregon këtë hipermakinë nga afër, si asnjëherë më parë, transmeton Telegrafi.

Imazhi është realizuar gjatë një ahengu privat, ku ishte edhe tenistja Serena Williams e cila e e ka publikuar në rrjetin social.

Tashmë të gjithë e dinë pamjen e veturës që do të lansohet më 2019 si rival i Mercedes Project One. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)